Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétségbe vagyok esve, hogy...

Kétségbe vagyok esve, hogy nem jön meg. A másodikra ennyit várni?

Figyelt kérdés

16 lesz ősszel, és 2009 augusztusában jött meg először. És azóta semmi, de még csak egy kis barnázás sem volt. Ez normális? Félek, hogy valami baj van,mert mindenkinek az osztályban megjött már, és az átlagnak beállt, jó,volt akinek 2-3 hónap kimaradt az első és második között, de nem 6-7 hónap! És még sehol sincs.. :( Kérlek,nyugtasson meg,aki hasonló cipőben jár(t).

Köszönöm.


2010. márc. 29. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:
*leszek,bocsi.
2010. márc. 29. 17:44
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen, nagyon rendszertelen. Van hogy nekem is 6-7-8 hónapokat késik, de ez normális. Viszont ha 2-3 éven belül nem áll be, akkor el kell menned a biztonság kedvéért nőgyógyászhoz!

17/L

2010. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes! Nekem is anno az első után 10 hónap kimaradt. Utánna szépen beállt! Most 32 vagyok!
2010. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!