Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a mosható betétről?

Figyelt kérdés
Valaki már használt közületek? Aki már használt, annak nem undorító érzés a vérrel teli rongyot fogni és a szennyesbe dobni? Egyáltalán kijön belőle a vér rendesen, folt nélkül? Nekem ez az egész annyira bizarrul hangzik, kb. mint egy mosható wc papír...
2016. febr. 7. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Dráááágááááám! hoznál még egy kis ketchupot, úgy megkívántam
2016. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Az nem undorító, hogy a taknyodat belefújod egy darab papírba, és aztán azt a papírt beteszed a zsebedbe és egész nap ott hurcolod?

...nem undorító, mert megszoktad, ez a normális.

"Undorító" az, ami szokatlan. Ha megszokod a mosható betétet...

2016. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Talintulli : hogy lehet a kettőt össze hasonlítani? nem mindegy, hogy lepisiled a nadrágodat vagy összesz*rod magad kb. :D
2016. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem undorító,addig meg amúgy ott tesped a többi cucc között és "tenyészkedik" rajta a sok baci? Fúj! A papírzsepit mondjuk én nem szoktam úgy telefújni,hogy szétázik,de mondjuk a mosható zsebkendőtől is futkos a hideg a hátamon.
2016. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

egy alsógatyát is fel lehet venni fordítva, kifordítva és fordítva kifordítva.

Így 4-szer tovább bírja.

plusz rímelt is.

2016. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Mi a véleményem? Nem használtam és nem is használnék. Ha olcsó lenne, akkor sem. Minden szempontból sokkal higiénikusabbnak tartom az eldobhatót.

Nem hallottam még mosható betétről. Elgondolkodtatott, hogy a mosás után hogyan ragadna meg a bugyin? Ez az eldobható nem egy poénos, átverős mendemonda? Régen nem volt még betét, csak vattát használtunk. Az viszont ide-oda csúszott a bugyiban.

2016. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik mosható betét, anyagból van és patenttal vagy tépőzárral lehet rögzíteni, nem pedig ragasztócsíkkal tapadnak a szárnyak a bugyihoz.


Nem használnék ilyet. Napközben, otthontól távol el se tudnám rakni. Nem akarnék egész nap egy véres rongydarabot hurcolászni a táskámban.

2016. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

A használtat nem kell a szennyesbe tenni, hanem azonnal be kell áztatni hideg vízbe :)


Amúgy én sem használnám, max. úgy, hogy itthon vagyok egész nap.

2016. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!