Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba hagyjam, ha vérzek?

Abba hagyjam, ha vérzek?

Figyelt kérdés
Klion hüvelykúpot használok és már csak 2 van hátra de ma reggel véreztem kicsit de azóta semmi, nem tudom mit csináljak elhasználjam vagy ne.

2016. febr. 8. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
2016. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
k*urva vicces vagy ha lenne rajta bármi normális akkor nyilván nem tettem volna fel a kérdést a nőgyógyászt meg nem lehet elérni.Bunkó életképtelen minek kommentálsz akkor ,ha ilyen szellemi szinten vagy??
2016. febr. 8. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapesetben nem lehet használni ezeket a szereket menszesz alatt, mert nem annyira hatásosak, de pl.betadine kúp.tájékoztatóján külön kiemelik, hogy menszesz jelentkezése esetén se hagyja abba az ember lánya. Én most nagyon sok ideje menstruálok már, hol jobban, hol kevésbé, legutóbb amikor hüvelyi fertőzésem volt, akkor én is klion hüvelytablettát kaptam, azt mondta a dokim, használhatom nyugodtan, habár az optimális az lenne, ha nem vérzés közben használnám, de nálam annak a végét nem várják meg, mert addigra beleőrülnék a fertőzésbe.
2016. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Menzesz alatt nem lehet hüvelykúpot használni, fel kell függeszteni a használatot, amíg el nem múlik a vérzés.
2016. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!