Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiborultam. Folyamatosan...

Kiborultam. Folyamatosan felfázok, MIÉRT?

Figyelt kérdés

Sajnos folyton felfázok,de ezt ne ugy kèpzeljètek,hogy havonta hanem van hogy havi 2-3x is.

Ez már kiboritó.

Holnap lesz valentin nap ès megint èrzem,hogy fel fogok fázni.

K**va jo lesz ha most emiatt nem szexelhetek a barátommal,akivel távkapcsolatban èlek.

Mit csináljak?

Tőzegáfonya kapszula semmit sem èr,vitaminok szintèn semmit.

Rètegesen,melegen szoktam öltözni.

Ja ès az antibiotikum bevált csak az elszedèse után egy kèt nappal cuki kis hüvelygombám lesz...

Mit tegyek??


2016. febr. 13. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki a d-mannose-t garantáltan helyre jössz, ja és ez nem is gyógyszer, nem is vitamin.
2016. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, akkor sosem gyógyulsz ki belőle, tehát nem az van, hogy újra meg újra felfázol.

Rendben van a hüvely PH-d, hüvelyváladékod egészséges?

A fiúd egészséges? Voltatok együtt orvosnál? Urológushoz menjetek!

Ha budapesti vagy, a Keletinél egy gyógyteát tudsz venni, ami nagyon jó erre, az urológus doktorbácsim állította össze.

2016. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy fának a kérgéből készült ami csúszóssá teszi a húgyutakat és nem tus rajta megtapadni a baci. egyes gyógyszwertárakban is kapható vagy neten webáruházakban
2016. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mégis, mi a neve annak a gyógyteának?
2016. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. A tőzegáfonya jó, de ebben az esetben nagy mennyiségben kell szedni, naponta, én kb. egy évig szedtem. Napi 2 liter mentes vizet meg kell inni. Szextől is lehet kapni, ha nem óvszerrel védekeztek. Nekem a stressztől is folyton kijött. Szex előtt igyál vizet és utána azonnal menj pisilni és zuhanyozz le, így kevesebb baci jut be. Az antibiotikum hatásos, de minél többet szeded annál kevésbé fog hatni.
2016. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs neve, szálas gyógynövényekből keveri össze a patikus, te is össze tudod állítani, ha megveszed a megfelelő növényeket. Hólyag- és vese teakeverék van ráírva.
2016. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, ja ma már nem tudsz...na az a lényeg, hogy a visszatérő felfázás-szerű tüneteket kezeletlen hüvelygomba okozza általában.

Ezért célszerű elmenni majd dokihoz mielőbb és ő ad gombaellenes szert, ha valóban ez a gond.

Minden jót Neked!

2016. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat,ha ez igy fog menni tuti megyek orvoshoz
2016. febr. 13. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:

felfázás az esetek többségében nem magától ténylegesen a hidegtől történik, hanem valamilyen kórokozó hozza elő

ezért szokták mondani, hogy szex előtt pisi, fürdés, majd szex után szintén, így elkerülhető, főképp, ha ennyire fogékony vagy rá

2016. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Sok megoldás van, csak ugye előbb ki kell zárni, hogy a fiúddal nemi úton terjedő betegségetek van, amit újra megkapsz tőle minden gyógyulásod után, mert akkor az az első, hogy őt ki kell kezelni.
2016. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!