Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan fel vagyok...

Folyamatosan fel vagyok fázva. Van valamilyen hatásos módszer, amitől jobban lehetek? 20/L

Figyelt kérdés
Állandóan felfázok, pedig figyelek magamra . Mindig megyek az orvoshoz, kapok antibiotikumot, használ is, de csak 1-2 hétig, aztán megint érzem, hogy felfáztam. Nagyon megkeseríti az életemet, és nem nagyon tudom mit csináljak.

2016. jan. 7. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősítsd fel az immunrendszered. Sok vitamin és megfelelő táplálkozás segíthet.
2016. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Pedig nagyon figyelek. Naponta iszok vörösáfonya levet, illetve tőzegáfonya tablettát is szedek (magyarul kicsit bután van fordítva, a kettő ugyanaz, angolul cranberry). Ez segít. Igyál sokat, az segít, hogy a baktérium ne tapadjon meg a hólyagban, húgyvezetékben. Segít még a komoly diéta is, neten rengeteg tipp van, de nem könnyű, rengeteg mindenről le kell mondani. (Nekem ott volt a gond, hogy alacsony a vérnyomásom a diéta meg még jobban levitte, így 3 napos kőkemény migrén után nem folytattam.) Viszont nagyon ajánlom, barátnőm ajánlotta neki bevált.
2016. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy hülye vagy. Vitamint egyél, ne antibiotikumot
2016. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Indiszkrét kérdés. Van barátod? Szexuális életed vele? Csak mert ha igen simán visszakaphatod tőle folyamatosan.
2016. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tozegafonya csodat tesz!
2016. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!