Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyennek számít egy 16 éves...

Milyennek számít egy 16 éves lány, aki 158 cm és 42 kg? Kórosan sovány, vagy csinosan vékony? Nincs rajta sok izom, sőt.

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Vékony, de nem kóros. A csinosságot a számokból nem lehet megmondani. Aki vékony, annak is lehet görbe lába, rövid lába, egyenes dereka, lapos feneke. Szóval a csinosság nem a kilótól függ.
2016. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A combjai hosszúak, a lábai nem azok a mai divatos pálcikalábak - inkább nőiesen csinosak, szépek -, a csípője kb. 85 cm, a dereka kb. 60 cm, az egyenes derék alatt nem értem, hogy mire gondolsz, a mellei kb. B kosarasak, keskeny háta van és keskeny vállai, a karjai vékonyak.
2016. febr. 14. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kórosan sovány, de azért nem ártana odafigyelni, hogy hármassal ne kezdődjön a súly. Ez még elfogadható. Ezzel nem hinném, hogy gond lehet, ugyanúgy megvan az esélye szépnek, illetve kevésbé szépnek lennie.
2016. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kép nélkül akármilyen adatokat írsz le, nem lehet tudni, hogy csinos-e valaki. Ugyanazokkal a számokkal lehet valaki szép is meg ronda is.

A lényeg, hogy nem vagy kórosan sovány. Vékony vagy, de nem beteges. Csak ne legyél ennél vékonyabb, arra figyelj oda.

2016. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő a barátnőm. Azért kérdeztem, mert mindenki azt mondja róla, hogy kórosan sovány, de szerintem csak csinos.
2016. febr. 14. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se kórosan sovány. Ha 10 centivel magasabb lenne, na akkor már azt mondanám, hogy igen. Viszont nem ártana izmot szednie magára, pláne, mivel keskeny a válla, és amikor egyre nőiesebb lesz, úgy lesz egyre körtébb alakja.
2016. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a fő kérdés, hogy sovány vagy csinos, hanem az, hogy ez a súly párosul-e testkép- vagy evészavarral.
2016. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a súlyoddal.Én 20 éves koromig az 50 kg-ot nem tudtan elhagyni,25 éves koromra szedtem össze magam és mára lettem 60-61 kg.(166 cm vagyok kb)
2016. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Még csak 16 éves,de hogy kell hogy már most úgy nézen ki,meg annyit nyomjon mint sok 30-40 éves akik a vékony,de nem csontkolekciók táborát erősítik.


Pont jó.

2016. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
60%
Szia :) 15 vagyok kicsit magasabb 165cm és 47 kg de elég izmos vagyok. Szerintem inkább csinosan vékony vagy és semmiképpen sem kórosan sovány.
2016. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!