Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem segíteni? Már...

Tudnátok nekem segíteni? Már nem tudom, mit csinálhatnék!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lassan másfél éve vissza-visszatérő hüvelygombám van. Volt tenyésztés, és nem találtak semmit. Cukrosat, tejeset, liszteset nem eszem. Amikor kezdődött ez az egész borzalom, épp partnerem sem volt.


Szoktam venni kúpot, kaptam már orvos által felírt gyógyszert, az átmenetileg hat, de amúgy visszatér. Nem tudom, mit tehetnék, el vagyok keseredve. :( Egyébként csak a viszkető, égető érzés van jelen, más tünetem (szag, folyás) nincs.

Esetleg tudnátok ajánlani nőgyógyászt Budapesten, akiről tudjátok, hogy jó? Szeretnék már ettől megszabadulni. 25/N



2016. febr. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó nőgyógyász szerintem Galamb Ádám, a Régiposta u.-n van a rendelője, a Deák tér közelében.


Ha visszatér a hüvelygomba, akkor az immunrendszered sincs rendben, azt is lehetne erősíteni, de szerintem az orvosra kellene bíznod, mit ajánl.

2016. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az égő, viszkető érzésnek ezer másik oka lehet. Szedsz fogamzásgátlót, szűrtek nemi betegségekre?
2016. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia véleményem szerint Budapesten a legjobb nőgyógyász Pop Andrea (ez nem csak az én véleményem). Én nála voltam legelőször és nagyon pozitív élmény volt illetve a fogamzásgátlómat is ő irta fel. A gombás betegségekkel én is küzdöttem sajnos sokat és nekem sem használt semmiféle gyógyszer. Ami nekem bevált az az hogy elkezdtem intim szappant használni mert nagyon kiszáritotta a bőrőm a sima szappan az intim részeknél és ez miatt könnyen megsérült a bőrőm és azonnal megfertőzödtem. Illetve csak pamut bugyit tudok hordani hétköznapokon , illetve edzéseknél a fürdőruhához hasonló anyagú bugyikat mert azok nem dörzsölnek ki egyáltalán. Ha már egy kicsit érzem hogy esetleg viszketnék akkor azonnal nekiállok a Canesten krémnek napi háromszor , illetve bugyi nélkül alszom hogy szellőzön a böröm. Az utóbbikat párszor megcsináltam és 1-max 2 nap alatt elmult a viszketés azóta 1 éve már nem volt problémám, de az intim szappan maradt a a különböző bugyik is , illetve sehol nem ülök a wcre csak itthon, wc papirral leteritve sem és és ha száradna kicsit a bőrőm akkor neogranormon kenőccsel bekenem párszor. :) nekem ez vált be
2016. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!