Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák lehet vagy más?

Méhnyakrák lehet vagy más?

Figyelt kérdés
3. honapja ,hogy peteéréskor van a fehérfolyásomban kis barnás darab és hasi fájdalmam.Ezután mindig késett a menstruáciom.Ebben a honapban is volt ilyen folyásom,elmult,majd 1-2 napra rá megint volt a folyásomban ilyen.Mikor megkelett volna jönnie megint volt a fehér folyásomban kis barnás darab,de nem jött meg,ma 5.napja ,hogy késik és azt vettem észre,hogy kicsit sárgás a folyásom és olyan minta fájna a szeméremcsontom.Mitöl lehet ez?Méhnyakráknak vannak ilyen tünetei?Pajzsmirigyemmel is vannak problémák,attol is lehet?Megyek orvoshoz,de csak kövtkezö honapra kaptam idöpontot.

2016. febr. 16. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvos fogja tudni pontosan megmondani.


De egyébként van hónap amikor nekem is van barnázásom peteéréskor. Amikor pont aznap hatalmas stressz ért, a hasam is fájt, meg darab is volt a bugyimban.

De nem gondolnám ráknak.

2016. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A peteéréses rész szerintem normális. A kilökődéskor előfordul szurkáló érzés esetleg minimális vérzés.


A sárgás folyás meg inkább fertőzésre utal.

2016. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.Gondoltam még ,hogy a stressztöl lehet,mert egész januárt végig stresszeltem,vagy a pajzsmirigy gyogszertöl
2016. febr. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!