Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalom nőgyógyásznál...

Első alkalom nőgyógyásznál úgy, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még szűz és félek hogy emiatt a nőgyógyász a végbélen keresztül akar megvizsgálni, amit nagyon nem szeretnék

lehet "választani"?



2016. febr. 19. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen problémával mentél hozzá?

Amúgy szüzeknél nem nagyon csinálnak hüvelyi UH-t, legalábbis az én dokim mindig hasit csinált, amíg szűz voltam (majdnem 23 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem).

Viszont hasit minden további nélkül csinálhatott volna, ha olyan panassszal mentél hozzá.

2016. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
De csinál, ha az szerinte az egészséged ezt megköveteli. Nekem is volt 21 évesen, ráadásul szüzen hüvelyi UH-m PCO gyanú miatt, ami be is igazolódott. És inkább szűzhártyám ne legyen (de megmaradt a vizsgálattól), mint 10 év múlva gyerekem. Szóval nem tudom, mit van ez ennyire felfújni. Nekem a rákszűrés és a hüvelyi UH is ingyen volt, csak jó dokit kell kifogni...sajnos nem mindenki tud erre 10 meg 20 ezreket költeni, ha az kérdés, hogy mit eszel holnap.
2016. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Bocs a hibákért, telorol írtam.
2016. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
De az evés esetleges hiánya mellett okos telód azért van, igaz?
2016. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Tudod kedves utolsó, használtan is lehet és olcsóbban is lehet venni manapság 'okos' telefont, ami nem mindenkinél az Ipohne. -.-

Tudod mit irigykedj csak és költs egy rakat pénzt arra, hogy kettőt még pluszba mosolyintson rád a doki, ha neked az kell. De nehogy az legyen a baj, hogy azt a pénzt más másra költi, ami alanyi jogon a tb-re járna neki.

2016. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolsó! budapesti vagy? ha igen akkor esetleg meg tudod mondani az orvosod nevét ?:)
2016. márc. 5. 21:50
 17/17 anonim válasza:
Az egyik barátnőm 16 évesen volt először nőgyógyásznál és öt a végbélen keresztül vizsgálták meg mert még szüz.
2016. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!