Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Depressziós lehet a "leendő"...

Depressziós lehet a "leendő" barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írtam leendőt mert alakulóban vagyok egy nálam 8 évvel idősebb nővel. Én 30 vagyok ő 39. Mostanában nagyon furcsa hangulatingadozásai vannak. Egyik nap jönne velem mindenhová a másik napon meg azt írja, hogy semmi nem jó, nem tudja mi van vele, nem akar most senkit csak egyedül lenni. Annyi még hozzá tartozik, hogy hétvégén jön meg neki és lehet ez is a baja? Olyanokat csinál, hogy nem tud valamikor aludni...vagy éjjel felkel és a reggeli ébresztőig nem tud aludni.Mintha szorongása lenne. Szeretem őt mert sok mindene keresztül ment és sebzett, de vajon elmondjam neki, hogy orvoshoz kellene mennie? Nekem mesélte, hogy 2 éve bizony ő nagyon össze volt törve lelkileg és depressziós volt...én akkor ugye nem ismertem őt, de azt mondja, hogy túl van rajta. Szerintem nem biztos. A depressziót az váltotta ki, hogy sok pasi átverte...csak megdugta,meglopták. Mostanság pszichológiai könyveket olvas és abban próbál menekülni..Az egyik legjobb barátom aki edző és pszichológus is ő mondta nekem, hogy lehet az ilyen nőt hagynom kellene mert ha nem megy orvoshoz el és tovább folytatja ezeket a hangulatingadozásokat akkor lehet engem is meg fog sebezni. Mit gondoltok? Köszönöm!



2016. febr. 25. 05:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaza lehet a barátodnak, ha a nő nem megy orvoshoz, tényleg téged is magával ránthat, illetve nagyon átveszed az ő állapotát, már olyan értelemben, hogy segíteni szeretnél rajta. Ha nem is megy orvoshoz, annyit megtehet, hogy esténként egy szem enyhe Valeriana nyugtatót bevesz, hogy tudjon aludni, mert az nagyon fontos a szervezetnek. És bevehet reggel is egy szemet pár hétig, utána fokozatosan hagyja el. Igen. Nagy kirándulások jót tennének.
2016. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!