Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visanne szedésével kapcsolatba...

Visanne szedésével kapcsolatban vannak valakinek negatív tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Fél éve szedem endometriózis miatt, viszont szinte az összes mellékhatás kijött rajtam, a dokik meg nem tudják eldönteni hogy a gyógyszer okozza-e, vagy kiújult az endometriózisom, újra megműteni pedig nem akarnak... Szünetet szeretnék tartani a szedésében, hátha kiderül mi az igazság, viszont az sem túl biztonságos, ha újra megjön..
2016. febr. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én június 24-től szedem. Néha feszültebb vagyok, de nem vészes. Ami engem aggaszt, hogy október óta szinte folyamatosan hüvelygyulladással küzdök. A dokik szerint nem a Visanne miatt. Hogy érted azt, hogy kiújult? Mik a tüneteid? Uh-n mi látszódik. Nekem is a további szedést javasolták.
2016. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába nem menstruálok már egy éve, azt mondták ennek ellenére kiújulhat az endometriózis, ez csakis azon múlik, hogy a szervezetemben mi zajlik le. Tavaly márciusban műtöttek,összenőttek a beleim,azt is oldották, illetve lelézerezték az endometriózis sejtjeimet, amiből volt bőven a méhemnél, hasfalamon, beleimnél. De csak pár hónappal utána kezdték el szedetni velem a gyógyszert. Az utóbbi időben az összes tünetem jelen van ami eddig volt, de iszonyú mértékben. haspuffadás, hányinger, idegesség, migrénszerű fejfájás, rettenetes székrekedés, erős alhasi görcsök, sokszor depressziós állapot,szintén nálam is hüvelygyulladás, fájdalmas együttlét, erős libidó csökkenés.. Ultrahangon nem volt semmi, Ct-n miómát meg cisztát találtak, de azt mondták az elfér, MRI-re várok azóta is, (január 5 óta,és áprilisra kaptam időpontot), az lesz a végső döntés, hogy műtsenek e újra vagy sem. de a tüneteket addig is mérsékelni kellene, vagy így vagy úgy, ezért kérdéses nálam a Visanne. A gyógyszer mellékhatásai között ezt mindet olvastam, és ezek pont a nem gyakoriak közé tartoznak, és aggódom hogy többet ártok mint használok, ráadásul ha végre minden tünet elmúlna, nálunk a gyermekvállalás lenne a fő téma
2016. febr. 26. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy nálad ennyi mellékhatás előjött. Én migrénes vagyok, így fel sem tűnik ha fáj a fejem. :D Műtét után én azonnal elkezdtem szedni, de így is van egy cisztám, ami egyrekeszű és így nem endometriózis. Kitartást! Mihamarabbi gyógyulást! :)
2016. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úh, az sem túl jó :(

Nagyon köszönöm a válaszodat, további szép napot! :-)

2016. febr. 27. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!