Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Másnak is ilyen negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen negatív tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje egyre jobban vonzódok a férfiakhoz is (én is férfi vagyok), ezért elkezdtem más biszexuális emberekkel ismerkedni. Viszont teljesen kiábrándítóak... Amúgy sem találom meg a legtöbb emberrel a közös hangot, mert alapvetően konzervatívabb,idealista beállítottságú vagyok, és olyan dolgok érdekelnek amik őket nem.

De hát itt még nehezebb lenne bárkivel ismerkedni, mert az az eddigi tapasztalatom hogy fertő az egész brigád. Most nem akarok általánosítani meg bárkit megsérteni, csak amikor normális beszélgetést nem lehet folytatni mert oda lyukadunk ki hogy elkezd a farkáról képet küldeni 5 perc után(nem kértem), meg alapból azzal ír rám hogy "leszopna" és nem-e akarok felmenni az taszító. Nem eggyel beszélgettem és mindegyiknél ez volt. Nőiesek, buták, irritálóak... Másnak is ez a tapasztalata, vagy én vagyok szerencsétlen?

19/F



2015. szept. 30. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

+1

sajnos...:(

23f

2015. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy nehéz téma. Ezen az oldalon szinte csak hasonlóakat találsz. Fele nem is igazán biszex, hanem sokkal durvább dolgok mennek a fejében, csak erre fogja a kicsapongásait.

L/bi

2015. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
durván rámenős mindenki az a baj... nem is értem hogy lehet mindenki ilyen
2015. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint én nyitott vagyok, de kikérem magamnak, hogy csak, mert biszex a beállítottságom, egyértelmű, hogy én hármasban szexelek, meg a párom mellett kavarok a másik nem tagjaival is, mert hát az "nem számít".
2015. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az ittenieket nem ismerem mert itt még nem ismerkedtem ilyen célból, de más oldalakon vagy élőben igen és teljesen kiábrándított.

Itt nem is egyszerűen annyiról van szó hogy "rámenős" lenne, hanem egyszerűen olyan gátlástalan, állati viselkedésük van hogy már idegesít.

2015. szept. 30. 19:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Mintha nem is emebrekkel beszélnék.
2015. szept. 30. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Névtelenül és arctalanul könnyű ízléstelenkedni, ne is itt akarj normális partnert találni.
2015. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet normális srácot találni. Mondjuk én meleg vagyok, de most ismerkedem egy másik meleg sráccal, és nagyon jól kijövünk. Hozzáteszem: egyikünk sem szexközpontú. Szóval szerintem légy türelemmel. 20/f
2015. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a tapasztalatom.
2015. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár már elmúltam 40, velem lehet(ne) beszélni normális témákról is, hasonló beállítottságú vagyok lelkileg. Amúgy volt már rossz tapasztalatom, jó nem.
2015. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!