Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél év alatt kialakulhat...

Fél év alatt kialakulhat méhnyakrák?

Figyelt kérdés

Fél éve élek nemi életet (csak a barátommal), öt hónapja szedek fogamzásgátlót. Mindketten elsők voltunk egymásnak.

Sajnos volt többször is, hogy fürdés nélkül szexeltünk, és egy ideje fáj az együttlét. Volt, hogy nem bírtam egyáltalán, akkor abbahagytuk, aztán jobb lett, csak az elején volt kellemetlen, de most megint fáj. Megpróbáltuk, próbáltam időt adni neki, hogy jobb legyen, mert rövid idő alatt elmúlik, de most nem lett jobb. Abbahagytuk, később kimentem a mosdóba, és enyhén véres volt a bugyim (szerintem nem közben vérzett, hanem utána). Lehet, hogy méhnyakrákom van?


2016. febr. 28. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valamiféle gyulladás. Ideje felkeresni a nőgyógyászt.
2016. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet. De lehet fertőzés vagy gyulladás is. Mivel régóta fennálló visszatérő panasz, így gondolom eszedben sincs orvoshoz menni aki meg tudná mondani mi a bajod, ezért megsúgom, hogy majd ne lepődj meg ha majd tényleg nagyon rosszul eszel, akkor az orvos is csak széttárja a kezét, hogy minek kellett eddig rohasztani magadat. Sz.rból nem lehet várat építeni.

Éljen a felelős gondolkodás...

2016. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fel vagy izgulva rendesen? Elég nedves vagy? Velem akkor fordult elő, hogy véreztem, amikor még nem voltam felizgulva rendesen és betette a partner.
2016. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Sajnos nehezen tudok eljutni az orvosomhoz. Nincs jogsim, tomegkozlekedessel pedig szinte lehetetlen. Furan fog hangzani, de anyukammal jarok. Es fel eve voltam, sajnos messze van, ido is alig van ra, es nem szeretnem anyumat beavatni a reszletekbe. Ugy volt eddig, hogy ebben a honapban visszamegyunk, de meggondolta magat.

2016. febr. 28. 23:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Kivanni kivanom, nedves is vagyok, de szuk. Mivel eddig tobbszor fajt, igy egy kicsit mindig felek, hogy fajni fog, ami meg ratesz egy lapattal.
2016. febr. 28. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:

?

nemi életet élsz,de orvoshoz csak anyucival tudsz elmenni?

2016. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen. Van olyan ismerosom, akinek 32 evesen sincs jogsija, es ha a parja nem er ra, akkor a szuleit keri meg.

Egyebkent ugyanahhoz a dokihoz jarok, mint o, miert maszkaljunk kulon, foleg, hogy meg messze is van?

2016. febr. 28. 23:44
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Mondjuk azért mászkálj külön,mert valamilyen problémád van,amit kezelni kellene.

Az meg hogy neki van kocsija,csak egy kifogás,létezik busz is.Ha el akarnál menni,elmennél.

Legalább valld be,hogy egyedül nem mersz elmenni orvoshoz,ne találj ki történeteket.

Aki ennyire éretlen annak még nem kéne nemi életet élnie.

18/l

2016. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem fogok most papolni arról, hogy a kifogásokat keresed, nem az én dolgom. Te egyszerűen félsz, hogy kiderül otthon, hogy nem vagy szűz. Hozzáállásodból ítélve 16 körül lehetsz.

Mond a szüleidnek azt, hogy összeszedtél valami fertőzést, az lehet szüzeknek is. Gondolom a dokihoz csak ne kísér be.

2016. febr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Anyám tudja, hogy nem vagyok szűz. Az előbb írtam, hogy ő vitt a dokihoz. És 18 éves vagyok. Miért lennék éretlen? Ez szerintem nem csak annyiból áll, hogy egyből idegenként ki lehessen jelenteni, annyiból, hogy nagyon nehezen megoldható eljutni az orvosomhoz, ezért egyedül nem mennék.


Normális válaszokat szeretnék, nem szidást. Főleg nem olyanokat teljes bizonnyal kijelenteni, hogy nem szeretném, hogy kiderüljön itthon, hogy nem vagyok szűz. Néhány hét után már tudta anyukám. Amikor egyszer elszakadt az óvszer, hozzá fordultam, hogy kell az esemény utáni, szerintem ha olyan felelőtlen lennék, azt mondtam volna, hogy én úgysem lehetek terhes, minek foglalkozzak vele, mert sajnos vannak ilyenek.

2016. febr. 29. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!