Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél év alatt kialakulhat...

Fél év alatt kialakulhat méhnyakrák?

Figyelt kérdés

Fél éve élek nemi életet (csak a barátommal), öt hónapja szedek fogamzásgátlót. Mindketten elsők voltunk egymásnak.

Sajnos volt többször is, hogy fürdés nélkül szexeltünk, és egy ideje fáj az együttlét. Volt, hogy nem bírtam egyáltalán, akkor abbahagytuk, aztán jobb lett, csak az elején volt kellemetlen, de most megint fáj. Megpróbáltuk, próbáltam időt adni neki, hogy jobb legyen, mert rövid idő alatt elmúlik, de most nem lett jobb. Abbahagytuk, később kimentem a mosdóba, és enyhén véres volt a bugyim (szerintem nem közben vérzett, hanem utána). Lehet, hogy méhnyakrákom van?


2016. febr. 28. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Es a kozeledben nincs egy SZTK-s doki, aki megvizsgal? Minek teszel fel olyan kerdest, amire mi sem tudjuk a választ? Lehet az vagy, lehet nem. Ha azt mondom lehet, hogy rakod van, elmesz dokihoz? Mert a huvelybol torteno verzes, ami a menstruaciotol fuggetlen nem normalis. Ne csak arra gondolj, hogy szexre jo a huvelyed. Par ev mulva, ha szeretnel babat, lehet egy kezeletlen fertozes miatt nem lehet. Szerintem gondold at, tedd fep a kufferodat a buszra, es nezesd meg magadat.
2016. febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Méhszájseb okozhat ilyen panaszokat, mint amik Neked vannak, ezeken a doki könnyedén tud segíteni, nem halálos betegség, nem is sürgető, de érdemes megnézetni! :)
2016. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen jó a kapcsolatod anyukáddal,akkor miért nem beszéled meg vele,hogy gond van,orvoshoz kéne menni?

Egyébként én se szoktam őt beavatni az ilyen jellegű problémáimba,mert az már a magánszférámba tartozik,amihez semmi köze,de viszont én meg tudom oldani egyedül is(orvos keresés,időpont,vizsgálatotok stb)

És igen,addig éretlen vagy,amíg csak halogatod a dolgokat és nem tudsz megoldást keresni.

Ha az az orvos mesze van keress egyet,ami közelebb van(google a barátod),ha nem vagy biztos benne,hogy melyiket válaszd kérdezd meg a barátnőidet,hogy ők kihez járnak.Esetleg ha a barátodnak van jogsija vigyen el ő.

18/l

2016. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!