Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egészséges ez? Jangee 3milligr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez? Jangee 3milligramm/0, 02 milligramm tabletta.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el a fogamzásgátló szedését (Jangee). A ciklus 1. napjától. Az eddigi 5 napos ciklus helyett most már 9. napja van meg. Van valaki aki tud erről valamit, vagy esetleg ő is járt így...
2010. aug. 12. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ez normalis.. majd elmulik, csak még szokja a szervezet..
2010. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ma szedem 14 napja és még mindig van ilyen barnás csík. ugyan ezt a gyógyszert szedem
2010. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen normális.Ezt hívják közti vérzésnek és nem akarlak elkeseríteni,de az is lehet,hogy egész hónapban ez lesz,sőt sajnos az első 3 hónapban is előfordulhat.Elvileg 3 hónapig még azt mondják,hogy ez normális,ha utána is fennáll ilyen,akkor érdemes tablettát váltani.Szerintem beszélj az orvosoddal,hogy megnyugodj!
2010. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon klassz, bár mostmár enyhülni látszik a dolog, de nem hinném, hogy felhőtlenül boldog lennék ha még 3 hónapig éldegélhetnék így. több szempontból is :D
2010. aug. 14. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
énis úgy láttam, hogy enyhül de másnap megint erősebb volt:S hát én már azt várom, h ez elmúljon!
2010. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez a história, megint mikulás. Jó fogamzásgátlási módszer ez, ha egyfolytában megvan :D
2010. aug. 16. 11:16
 7/8 anonim válasza:

sziasztok

en is most kezdtem el szedni,most van meg,de csak az 5.tablettamentes napra jott meg

Nem volt kozti verzesem,de most viszont nagyon eros a verzes...

Remelem azert marad bennem valamennyi:-))

2010. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 chardonneret válasza:
Én 10 napja szedem ezt a gyógyszert, a ciklus 1. napján kezdtem, de miután véget ért a menzeszem, azóta is folyamatosan kell használnom napi min. 2 tisztasági betétet, mert közti vérzésem van. Van, hogy csak barna színű, de van, hogy inkább pirosas-barnás. Néha fáj a hasam, meg émelygek, de nem éltem még nemi életet, amióta elkezdtem szedni. Tényleg normális ez a közti vérzés?
2010. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!