Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Letezik? 13cm a penisze, es...

Letezik? 13cm a penisze, es elso alkalom utan megsem vereztem?

Figyelt kérdés
Nem ertem. Eloszor amikor elkezdtuk nehezen ment be, de kesobb teljesen be tudta tenni. Erzem, hogy kicsit egett, de nem vereztem. Feljebb lenne a szuzhartyam?
2016. márc. 5. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A nemiélet megkezdése előtt kellett volna tájékozódni.


Nem törvényszerű az, hogy valaki vérzik az első együttlétkor.

A szűzhártya lukas, hogy a menstruációs vér távozni tudjon. Továbbá rugalmas.


Plusz a szűzhártya a hüvely bemeneténél van. Az egyetlen dolog amit tizenegynéhány centi mélyen feltud sérteni az a méhszájad, de hamarabb kerülnél ájulás határára minthogy azt véresre sértse, mivel a méhszáj piszkálása baromira fájdalmas.

2016. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. De szamomra annyira fura volt, hogy a csajok mind mondtak, hogy vereztek. Attol feltem, hogy ez a 13cm keves ahhoz, hogy atszakitsa. Egy kis feherszeru akarmi volt. Talan az lett volna.
2016. márc. 5. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem, fogalmam sincs, mekkora a párom pénisze, de nem kicsi.
2016. márc. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a fehér anyag az izgalmi váladék,az könnyití meg hogy hogy úgymond könnyen tudjon a férfi mozogni benned.

Nem mindenki vérzik.


Azért remélem nem ilyen 14 éves gyerek vagy,elég szomorú lenne.

2016. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!