Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek komolya...

Előfordult már veletek komolyabb rosszullét vagy ájulás szórakozás közben vagy pl. koncerten?

Figyelt kérdés

Ha történt ilyesmi, akkor sejtitek hogy miért éppen akkor és ott? Alkohol miatt? Vagy sok ember volt kis helyen és elfogyott az oxigén?

Vagy lehet, hogy teljesen független volt helytől és időtől, ha máshol lettél volna éppen, akkor is ugyanez megtörtént volna?

22L



2016. márc. 6. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer rosszul lettem egy szilvesztei bulin egy szórakozóhelyen, akkor még lehetett benn dohányozni, és olyan füst volt, hogy rá lehetett könyökölni... plusz alig volt oxigén és iszonyú meleg volt. Hányingerem lett és szédültem. Nem ittam sokat, nem attól volt (meg amúgy is bírom). Kimentem, jobban lettem pár perc múlva, és onnantól rendszeresen kimentünk a friss levegőre.
2016. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszer egy metálkoncerten lettem rosszul, hánytam a cigifüsttől odakint.

nem ittam semmit és nem is vettem be, csak simán nem dohányzom és bent lehetett cigizni, kilencvenes évek...

2016. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, tavaly egy klubban, ahol volt előzenekar is a fő fellépő előtt. Még az elején jól voltam, de ahogy megtelt a hely egyre melegebb volt. A felénél akadt pár pillanat, mikor úgy voltam, hogy kimegyek.Mondom ezt úgy, hogy viszonylag elöl álltam az egyik oldalon. Az az érdekes, hogy a fő fellépőnél már elmúlt. Köszönhetően, hogy őket már ventilátorral fújták és így felénk is jött levegő. Nem értem az előzenekart miért nem lehetett.
2016. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!