Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? Mit tegyek?...

Terhes vagyok? Mit tegyek? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 eves vagyok múlt honapban is nehezen jött meg mert 2 hónappal ezelőtt nagxon felfáztam. De most is nehezen jön eg. Barátomnak mindig mondom, hogy csináljuk óvszerral, de mindig azt mondja,hogy vigyáz és eddog tényleg nem lettem terhes. Most viszont késik mült hónapban késve 10.-én volt jött meg. Most iskolába nem megyek ezen a héten mert fejfájással és hányingerrel itthon maradtam. Kemény a hasam és faj ha erősebben megnyomom. Olyan mintha kis mirigyek vagy gombocok mozognának a hasam ban amikor elkezdem nyomkodni mert nem tudom mi az. Ha jövőhétig nrm jön meg akkor barátommal elmegyek nőgyógyászhoz. Remélem nem ítéltek el!

Kérlek segítsetek ha tudtok.

Előre is köszönöm!


2016. márc. 11. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A Jóisten sem tud már rajtad segíteni..
2016. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Eric Griffin válasza:
100%
A barátod bármennyire is vigyáz, hogy beléd ne élvezzen, az előváladéktól is teherbe eshetsz. Ha most nem is vagy terhes, azért ezt a jövőben nem árt ha tudjátok.
2016. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Én nem ítéllek el, viszont nagyon sajnálom, hogy ilyen buta vagy és hagyod a barátodnak, hogy hülyére vegyen. Olyan nincs, hogy "vigyáz", mert arra nem tud vigyázni, hogy ne menjen beléd az előváladék szex közben, amitől simán teherbe eshetsz. Ez persze nem törvényszerű és kicsi az esélye, de jóval nagyobb a valószínűsége így, mint ha védekeznétek. Úgyhogy nem kell meglepődni, ha teherbe esel, teljesen érthetetlen, minek vagy így kétségbe esve. Ha nem védekeztek, abból bizony gyerek lehet, ez nem valami újdonság.


Nem kell heteket várni, nem kell a barátoddal nőgyógyászhoz menni, egyszerűen veszel egy terhességi tesztet bármelyik drogériában vagy gyógyszertárban és megcsinálod.

Amúgy meg ha eleve beteg vagy, elég valószínű, hogy ennek van köze a ciklusod rendszertelenségéhez.

2016. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
minek hagyod hogy gumi nélkül csinálja? neki könnyű, ha terhes leszel nem neki kell abortuszra mennie vagy egy gyereket felnevelnie, hanem neked. imádkozz hogy ne legyél terhes, és menj el dokihoz tabiért. ez nem játék.
2016. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szex elott mindig addig "izgatom" amig az elovaladek ki nem jon neki. Es o se annyira tapasztalatlan mar csak hat igen semmi se olyan biztos es koszi azert a segitseget :)
2016. márc. 11. 13:48
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Mi a szarért szexel az az ember, aki azt sem tudja, hogy olyan nincs, hogy vigyáz. Ha védekezés nélkül csináljátok, akkor előbb utóbb be fog csúszni a gyerek.

Gratulációm, komolyan, nincs elég hülye a Földön, szaporodjatok csak.

Ha a pasi nem akar a farkára gumit húzni, akkor ne tedd szét a lábad és nem kell szülnöd/abortuszra menned.

2016. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Istenem..."ki nem jön az előváladék"


Ilyenkor tényleg elgondolkodom, hogy magamat lőjem fejbe vagy mindenki mást...És az ilyenek szexelnek...

2016. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Szerintem még nem állt be rendesen a ciklusod, az ideg is rátesz egy lapáttal. Az előváladéktól is lehetsz terhes, bár jóval kisebb eséllyel. Az is lehet, hogy a felfázásodból lett valami fertőzés, nincs kizárva. Irány a doki, mielőbb!


Egy jó tanács:

A megszakítás NEM védekezés. Ezt mondd meg a fiúdnak, és ha akkor se hajlandó gumit húzni, dobd ki a fenébe! Nincs joga játszani az életeddel! Vagy talán ha 16 évesen terhes leszel, melletted marad? Segít nevelni a gyereket? Kétlem, a srácok 98%-a otthagyja a csajt amint megtudja hogy terhes. Te meg 17 éves korodra, ott kell hagyd egy időre az iskolát, jóval nehezebb lesz bepótolnod főleg egy gyerek mellett. Ne szúrja el az életed!!


19/L

2016. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Na jó, kiderült, hogy még butább vagy, mint gondoltam. Az előváladék nem olyan, hogy egyszer kijön valamennyi és kész, folyamatosan termelődik/termelődhet. Nem lehet megvárni, amíg kijön mind, aztán úgy szexelni, hogy ne kerüljön beléd semennyi. Ezt nem tudjátok ellenőrizni. És talán tényleg jobb, ha tesztet veszel és nem pedig nőgyógyászhoz mentek, mert ha ott is előadod ezt a védekezési technikátokat, akkor az orvos vagy kiröhög vagy sírni fog.
2016. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
En egyebkent nem vagyok buta.. nem kell lenezni csak azert mert 16 vagyok.. eddig se voltam terhes de aki normalisan tudott nekem valaszolni annak koszonom.
2016. márc. 11. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!