Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tanácsot adjatok kérlek! Első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot adjatok kérlek! Első talán szexnek mondható dolog történ tegnap. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Segíts kérlek

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom egy évvel idősebb. másfél éve sülve főve együtt vagyunk.

nem azért írom, hogy röhögjetek vagy akármi, de elég sokszor eljutottunk oda, hogy akkor ma este szexelünk, de nem nagyon jött össze. mármint jól éreztük magunkat, mert orál meg ilyesmik mindig is voltak, de az aktusnál mindig volt egy ilyen "félek" dolog mindkettőnkben vagy mi. ez persze nem volt gond soha, nem erőltettük a dolgot.

tegnap viszont nálam aludt, és hajnalban elkezdtük izgatni egymást, és én már annyira akartam a szexet, hogy nagyon. életemben nem is voltam még olyan nedves mint akkor... úgyhogy kértem hogy dugja be a farkát... be is dugta gumi nélkül meg minden(nagyon jó érzés volt), de csak kétszer, aztán abbahagytuk és folytattuk orállal, meg ami eddig is volt már. mert a gumi nem volt közelben.

tisztában vagyok vele, hogy ez nevetséges meg gáz meg minden, de most félek, hogy esetleg terhes lehetek.

mert tudom, hogy ahhoz a férfi sperma kell, de hallottam olyat, hogy az előváladékban is lehet, viszont nem tudom pontosan, hogy volt e neki :( mert amikor kivette utána mielőtt orálisan kielégítettem és utána elélvezett, néha-néha jött belőle anyag...na most én azt nem tudom, hogy ez akkor is jött e, amikor bennem volt.

még bevehetnék 72 órásat, de lehet hogy fölösleges, és elrontani a szervezetemet meg nem akarom...

nagyon ideges vagyok, kérlek adjatok tanácsot:(

és a bunkók ha lehet kíméljenek:(


2010. nov. 26. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Ha ne ment beléd, akkor nagyon kicsi az esély rá. Barátnőmmel megszakításos sexet csínálunk. Ha a vérzésed utáni néhány napban vagy, akkor meg bátran elmehet benned, mert akkor nem vagy termékeny időszakban.
2010. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia. én a helyedben nem vennék be 72 órásat mert nagyon nem jó a szervezetnek és igazából nagyon kicsi az esélye annak h valami baj lehet.nem mondom h semmi esélye nincs mert bármi megtörténhet,de nagyon nagyon kicsi. szerintem nem lesz semmi baj :)és mondom én a helyedben nem venném be.remélem tudtam segíteni.:)
2010. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kizárt hogy terhes lennél:)
2010. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
pontosan két nappal a vérzésem után történt a dolog. és nagyon köszönöm a gyors válaszokat!:)
2010. nov. 26. 21:08
 5/18 A kérdező kommentje:

tehát akkor semmiképpen ne vegyek be gyógyszert?

az a baj, hogy azért is félek nagyon, mert bármennyire is gázos, én így lettem... mármint apu nem bírt magával, és hát gumi nélkül gondolta majd kiveszi időben..

2010. nov. 26. 21:15
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

"Ha a vérzésed utáni néhány napban vagy, akkor meg bátran elmehet benned, mert akkor nem vagy termékeny időszakban."


Ez csak félig igaz. Nincs olyan időszak, amikor kizárt hogy teherbe essen a nő. Ha nem hiszel nekem, nézz utána, hogy miért.



Kérdező:


Van rá esély, hogy terhes vagy. Most azt kell eldöntened, hogy biztosra mész - beveszel egy 72-órásat, vagy a valószínűségekre hagyatkozol, és végiggörcsölöd az elkövetkezendő 2 hetet. Kb 2 hét után mutatja a ki a teszt a terhességet többé-kevésbé pontosan. Aztán vagy az vagy, vagy nem.



Te is így lettél? Ebben csak az a meglepő, hogy ezt tudod. A szüleid miért mondanak el ilyet? Érdekes.

2010. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
akkor mondták el, amikor felvilágosítottak, hogy ez nem játék stb
2010. nov. 26. 21:36
 8/18 A kérdező kommentje:
viszont ez a vagy az vagy nem azért nem teljesen így van... mármint nem mindegy...
2010. nov. 26. 21:37
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
csak gratulálni tudok..kismama..
2010. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Vagy terhes vagy, vagy nem. Ez így van. Olyat én nem mondtam, hogy mindegy.


Kezedben a döntés, kockázatot vállalsz, vagy biztosra mész.

A tabletta, bár egy lórugás szerű hormon adag,nem fogsz belehalni - kicsit eleinte rosszul leszel -, de aztán semmi bajod nem lesz. Gyereked is lehet még. Egyszeri alkalommal ez azért nem annyira veszélyes.

2010. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!