Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni tünetek?

Figyelt kérdés

Február eleji menzeszem után nem kezdtem új levelet. Jelenleg 6 napja késik, annak ellenére, hogy védekeztünk azóta is gumival, teszteltem , ami negatív. Nem elég ez, mintha visszaléptem volna a tinikorba, jönnek a pattanások is.

Mi várható még? Nektek meddig húzódtak a problémák?


Mielőtt abbahagytam, beszéltem nőgyógyásszal, ő azt mondta fél évig normális, ha felborul, esetleg elmarad a vérzés. Nehezen hittem el, de neten is ezt találom. Nektek mi volt ezen a téren?


2016. márc. 13. 00:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én január óta nem szedem, vagyis csak szünetet tartok az orvos javaslatára. Azóta: 2 naponta kénytelen vagyok hajat mosni, ezelőtt elég volt heti egyszer is. Tiszta zsíros az egész arcom, ezelőtt pedig száraz/normál volt. Felszedtem pár kilót, talán ez a legrosszabb tünet, mert amúgy sem vagyok egy nádszál. Menzeszem nemhogy nem volt azóta, hanem megjött már 4x :D
2016. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!