Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Panaszokkal mentem a nődokihoz...

Panaszokkal mentem a nődokihoz, kenettenyésztést kértem, de azt mondta, azt nem tud, csináljunk rákszűrést, lehet a fertőzés miatt rossz a szűrésem eredménye? Aggódom. N23

Figyelt kérdés
Tehát hetek óta fenálló fájdalommal, folyással mentem. Kenettenyésztést kértem, de azt mondta nem tud olyat ( ezt furcsállom nagyon is) és hogy a rákszűrésből is sokféle fertőzésre fény derülhet. De aggódom, hogy ettől most esetleg P3 vagy rossz lehet a szűrési eredményem. Egyébként már kaptam gyógyszert és kúpot, megszűnt a folyásom és a fájdalmam is, sőt a páromnak is ugyan azt a gyógyszert felírta. De a rákszűrésem miatt aggódom.

2016. márc. 17. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de ha ő javasolta, akkor valószínűleg nem tette volna, ha bármi olyan körülményről tudna ami miatt fals eredményt kaphatna. Biztosan van oka rá ha javasolta. szerintem ne aggódj feleslegesen, menj el ahova küld.
2016. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!