Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pasimnak nagyon rossz szagú...

A pasimnak nagyon rossz szagú ott lent. Fertőzés?

Figyelt kérdés
Nagyon apolt,higienikus fiú de a penisze pisiszagú. A múltkor is előttem fürdött le,lattam hogy alaposan megmossa,tusfürdővel, kìvül is,makkot is de kb 2 perccel fürdes utan mar megint pisiszaga volt..pedig nem is volt wc-n,fürdes utan. Szóljak neki hogy menjen orvoshoz? Volt ilyen masnak is?
2014. dec. 23. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én mentolos fogkrémmel szoktam megmosni és utána semmi baja. Ez normális, hiszen pisilésre használja, csak nem árt gyakrabban megmosni. Meg mondom, ha minden kötél szakad, a fogkrém csodákra képes.
2014. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Finoman említsd meg neki, főleg az ő érdekében. Egyébként van egy jellegzetes illata minden pasinak ott, ami nem függ össze az ápolatlansággal(ez így van a csajoknál is)
2014. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Naponta mossa es ha nem pisilt furdes utan akkor nem kene annak lennie..
2014. dec. 23. 00:37
 4/9 anonim válasza:

lehet h csak akkor mossa meg amikor ottvagy

és a többhetes bűz az ottmaradt

naponta kéne mosnia, ha nem marad abba akkor urológusss

2014. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyen ananászt, csokit, és meg fog neki változni. Még a spermája íze is.
2014. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktorvarga ***** válasza:
az lehet h nemtudja megmosni rendesen mert fogyatékos,nekem a volt barátnőm volt ilyen.am én ha megmosom reggel zuhanyzáskor még estese büdös pedig pisilek vagy 5 x
2014. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendesen tisztalkodik ez nem kerdes. A spermajaval semmi baj,eszik ananaszt is..
2014. dec. 23. 00:46
 8/9 anonim válasza:
eszik az mindent
2014. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az is lehet a baj, hogy tul sokat mossa. Nekem volt egyszer egy hasonlo problemam, az urulogus azt mondta, hogy eszembe ne jusson szappannal vagy tusfurdovel mosni, es azt is keruljem el, hogy a makkra egyaltalan tusfurdo, szappan, vagy barmilyen egyeb vegyszer keruljon.


A problema oka az is lehet, hogy a termeszetes bakteriumokat is elpusztitja a tusfurdo. Az elso par napban budos maradt a sima vizzel torteno kimeletes mosas utan, de ugy 2 hetre ra mar tusfurdo nelkul is szagtalan lett. Es nem kell agyonmosni sem, mert ahogy dorzsoli, felserti a bort, ami szemre nem lathatoan, de hamlik ilyenkor. Es a hamlott bor is budosodik. A szmegma kepzodesenek ez az egyik alapja. Persze, a szex miatt is megtortenik ugyanez, de epp ezert meg fontosabb a szex utani tisztitasa, mint a szex elotti.

2014. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!