Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes méh- és petefészek eltávolítás?

Figyelt kérdés
Kórházban ingyenes, TB-re megcsinálják? Magánklinikán kb. milyen árban van?

2016. márc. 17. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
MInek az neked? Ha orvos tartja szükségesnek, nyilván ingyenes.
2016. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Indok nélkül, csak úgy kérésre nem csinálják meg. Ha indokolt, akkor ha fizeted a TB-t, természetesen ingyen van. Magánklinikán (most speciel a DaVinci klinika árait néztem) 485-500 ezer forint a módszertől függően. Azt nem sikerült kiderítenem, hogy ebbe beletartozik-e az ápolási díj is, vagy azt még külön kell fizetni és ez csak magának a műtétnek az ára.
2016. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Mi közöd van hozzá, hogy minek?

2. Köszönöm! Én is ilyen árakon láttam, de azt hittem hogy valamit félre nézek. Elég drága, azt hittem maximum 300 ezerre tehető.

2016. márc. 17. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de 40 éves kor alatt nem csinálják meg. Anyum egyik barátnője volt (53 évesen) gondjai voltak a menszesszel. Ingyen megcsinálták tb-re.Ő mondta hogy 40 éves kor alatt nem csinálnak ilyen beavatkozást,csak ha nagyon nagyon indokolt orvosi utasításra.
2016. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!