Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A doktor jól mondta, lehetsége...

A doktor jól mondta, lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
Most jöttem az orvostól mert 2 hónapja nem jött meg a vérzésem. Megvizsgált terhes nem vagyok.de viszont azt mondta van egy cisztám. Kérdeztem hogy súlyos és azt mondta nem majd kidurran és megered a vérzés.! Ilyen van?
2016. márc. 18. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,vannak cisztak amik felszivodnak.Nekem is voltak,de a verzes pontosan megjött,lehet masnak nem igy van.Hany eves vagy?Ha tovabbra is nem fog megjönni menj el meg egyszer.
2016. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 17 vagyok...és félek hogy valami baj lesz:( vagy nem tudom....
2016. márc. 18. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, több is, fájnak is néha, ha neked nincs ilyen gond, akkor fel fog szívódni, szinte minden nőt érint legalább egyszer az életében. Egy nem gond. Ha sok apró lenne vagy nagyon nagy lenne, akkor foglalkozna vele. Sport és egészséges életmód, ami az ellensége, attól hamarabb felszívódik és lesz vérzésed.

Pár hónap múlva újra kell nézni, ha más tüneted nincs, akkor marad az egészséges életmód.

2016. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!!!! Nekem néha görcsöl a hasam mint ha meg lenne de sajna nincs:( reménykedem hogy megjon lehet elkezdek mozogni kicsit. Nem ártana..😀
2016. márc. 18. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia ,en 23 eves vagyok, nekem is volt cisztam( 3x4 cm-es) kesett is tole sokat a menzeszem. Aztan tobb honap utan kipukkadt. (Nem fajt, nem ereztem)

Nyugi kb minden 2.lanynak van ilyene az elete soran.

2016. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtato köszönöm szépen a válaszodat! !!:)
2016. márc. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!