Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, és még nem...

14 éves vagyok, és még nem menstruálok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (vagyis már majdnem 15) és még nem menstruálok, pedig a melleim nőnek, és már rendesen szőrösödöm is. Anyukámnak 12 évesen jött meg, és mindkét nagymamámnak 11 évesen. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert félek, hogy nekem már nem nagyon fog megjönni...

2016. márc. 24. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló nagggggyon vicces kedveben volt úgy látom:)

Nekem 15 évesen jött meg, már majdnem 16 voltam... Februárban jött meg és júliban meg szülinapom volt. Szoval ne aggódj

2016. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem aktuális tudom de hátha valakit érdekelnek még vélemények



nem kell siettetni ezt a dolgot annyira!

semmitől sem vagy több vagy kevesebb

mindenkinek máskor jelenik meg a "NAGY" nap nekem anyukám 12-13 évesen menstruált először nekem meg csak 14 évesen azaz akkor menstruáltam először

a lényeg hogy már testileg ha mindenkinek megvannk ezek a dolgok akkor majd bekövetkezik amikor bekövetkezik

legyen az iskolatáskádban vagy most jelen esetben otthon a járvány miatt legalább 2 csomag egészségügyi betét én személyem szerint az Always-t ajánlom annak pedig a rózsaszín tasakos pamutos borításút mert kényelmes és nem érzed hogy ott van

a libresse sem rossz de nem szeretem nem vált be 1 fajtája van amit szeretek az pedig elképesztően vastag és akár4-5 órát kibír persze attól függ kinek milyen erősségű a vérzése de mindig kicserélem mint 4-5 óra

MINDIG legyen nálad egészségügyi betét hogy ne érjen baleset

ha pedig kitapasztaltad hogy milyen a vérzésed erőssége akkor átválthatsz tamponra én az OB-t ajánlom igaz hogy egy 32db-os mini méretű kiszerelés 1800ft viszont kevés az esélye hogy elszakad a madzag vagy bármi! nagyon fontos hogy tampon felhelyezés előtt ALAPOS kézmosás nehogy elkapj valami fertőzést és a tampon tetejét amit fel kell helyezni ne fogdosd össze csak a madzag résznél

fehérfolyásra alkalmazhatsz tisztasági betétet mindegy hogy milyen márka mindegyik szinte ugyanolyan.


Mindenkinek Sok Szerencsét aki még nem menstruál! Mondom Ne izguljatok mindenkinek meg fog jönni előbb vagy utób ha nem jön meg a nőgyogyász ír fek gyógyszert ami meghozza! Mindenre van megoldás!


16/l

2020. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!