Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás folyamatosan 2...

Barna folyás folyamatosan 2 hónapja?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót másfél éve és most egy heten nagyon görcsölök és két hónapja barna folyásom van aszt hittem el múlik de sajnos nem akar és sehol nem kapok időpontot csak április végén de nagyon nem érzem jól magam . Mit tudnék tenni már 2 kisfiam van terhes nem vagyok tesztet meg csináltam . Nagyon szépen köszönöm a aki ír
2016. márc. 29. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj orvoshoz, mást nem tudsz tenni. Keress egy dokit, aki soron kívül fogad, mondd el neki a tüneteid telefonon, mikor időpontot kérsz.
2016. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Azért az durva ha valaki 2 hónapig barnázik és nem megy orvoshoz. Tehát minél hamarabb doki, komoly bajod is lehet és gondolom fontos neked, hogy a gyerekeidnek legyen anyja, úgyhogy jelentkezz be a dokihoz és ha nincs hely erre a hétre, akkor menj soron kívül, mert ez nem játék, van sürgősségi nőgyógyászati ügyelet is. Ha valaki elvetél akkor szerinted vár április végéig, mert akkor van hely?
2016. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok vagyis a tesztek szerint Petik örülnék neki . De nem tudom hova mennyek ambulanciára vagy ügyeletre itt Bp nagyon félek el menni mert már volt ilyen de az vérzés volt 6 hónapík el lettem kezelve csak azért félek el menni :(
2016. márc. 29. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Bp még mindig sokkal jobb, mint vidéken, érdeklődj telefonon, hogy hol tudnak fogadni, vagy ha van bejelentett lakcímed, akkor a körzeti ügyeletre célszerű menned.
2016. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál nem vagyok terhes semmi bajom ö szerinte el küldőt a körzetihez az meg a sebészetre és nagy rutinra vérvétel ilyesmi holnap el megyek és akkor kiderül . Nagyon szépen köszönöm hogy írtatok
2016. márc. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!