Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan csökkenthetném a...

Hogyan csökkenthetném a mellem méretét?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nagyon zavar

2016. márc. 29. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Micsoda problémák 15 évesen :D Esetleg leszoríthatod, de szerintem az nem normális, és nem ajánlom semmiképp. Inkább örülj, más megműtteti magát.
2016. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Fogyással.
2016. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gnoomage ***** válasza:
45%
Hidd el, csak téged zavar, mert a srácokat biztos nem!
2016. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért zavar? Ha aránytalanul nagy, próbáld meg öltözködéssel ellensúlyozni.


Nem csak mellnagyobbítást végeznek, hanem mellkicsinyítést is. Majd ha felnőtt leszel, esetleg... Egyik ismerősömnek volt ilyen problémája, de ő már felnőtt és két gyereket megszült, és tényleg a testéhez képest aránytalanul nagy, lógó mellei voltak. Na neki jót tett a műtét.


De 15 évesen... Minden bizonnyal gyönyörű cicijeid vannak :)

2016. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A családban anyukádnak, ha van nővérednek mekkora? Hasonló méretekre számíthatsz amúgy, mint nekik van. Egyáltalán mekkora pontosan? Milyen testalkatú vagy? Kg, magasság?

Fogyással valóban csökkenthető, mert elsők között innen mennek le a kg-ok.

Még nagyon sokat fogsz változni, kb 10évig még, ami alatt lehet kisebbek lesznek, formálódik is addig!

2016. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyen korban fogyással

Bár ismerek pálcika lányokat hatalmas mellel, nekik nagyon nem ajánlanám ezt.


Igen emberek, lehet hogy szép egyeseknek, de igen is nagyon kényelmetlen tud lenni a viselete, ezért nem feltétlen kell örülni neki. Könnyen eldeformálhatja a gerincet és nehéz tartani. (Bár nekem nincs nagy mellem, de azért valamennyit tudok a témáról)


Szerintem nézz el ortopédiára egy átlagos vizsgálatra, beszélj erről nekik és csinálj otthon gerinctornát, hogy erősítsd. Ebben a korban sok minden mást nem tudsz csinálni, hogy elkerüld a bajt.

Ha később is zavar, esetleg kényelmetlen, nem jó a tartásod tőle, akkor tényleg sajnos ajánlatos megműttetni.

2016. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagy butaság lenne! A nagy mellek gyönyörűek, dögleni fognak utánad a pasik, inkább örülj nekik!
2016. márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyél rájuk büszke!Lehet amúgy sem olyan nagyok csak te látod úgy.Mekkorák pontosan?
2016. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Scav ***** válasza:
Edzés és megfelelő étrend mellett csökkenthető a testzsírszázalék, így a melledről is fogysz. Koplalni semmiképp sem kell. Felnőttként már műtéttel is lehet. De én az edzés+étrend kombinációt ajánlanám. Konditeremben személyi edző segítségével. Tuti.
2016. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne szorítsd le! Megnyúlnak a szalagok és csúnyán lógni fog - találkoztam már ilyen lánnyal, aki ezt tette és megbánta.


Mekkora méretű, hogy zavar?

2016. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!