Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Itthoni módszerekkel mivel...

Itthoni módszerekkel mivel csökkenthetném a hasam méretét?

Figyelt kérdés
Sajnos szeretem a sört, emellett ülőmunkát is végzek. Itthon milyen gyakorlatokat ajánlotok? Férfi vagyok.
2012. aug. 19. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
dieta gyakorlasat. vagy annyi mozgast kell vegezned (futas biciklizes sport, NEM hasizomerosites) amivel elegeted a kaloriatobbletet amit a sorrel beviszel. viszont ha csak otthoni modszereket akarsz akkor dieta. vagy kevesebbet eszel vagy kevesebbet iszol vagy megbaratkozol a hasaddal :D
2012. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előzővel egy dologban egyáltalán nem értek egyet: a víz mennyiségét NE csökkentsd! Nagyon fontos, hogy napi min. 2l vizet igyál!
2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugy ertettem hogy alkoholt igyon kevesebbet :D foleg sort. vizet persze hogy inni kell. sokat is
2012. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálok többet sportolni, és növelem a vízfogyasztást!
2012. aug. 20. 11:43
 5/6 anonim válasza:
S.Ö.R. Ebből nem szabad engedni... Aki hajlamos a hízásra, az sajnos sör nélkül is pocakot ereszt. Sokan, többen mint gondolnád, minden este legurítanak néhány sört, bár nem látszik rajtuk. Én is ebbe a kategóriába tartozom, mégis elég vékonynak mondhatom magam, mert gyors az anyagcserém. Aki hízik, pocakot, úszógumit, vagy bármit növeszt, annak mindenféle sörivás (alkoholos, alkoholmentes, hígitott <citromos, körtés, stb.> ) nem feltétlen befolyásoló tényezője. A rendszeres testmozgás azonban segít kordában tartani tested minden porcikáját. Ezt eltekintve mondom a fogyókúra-maffia összes pénzcsalogató néphülyítésétől, mert mindenki érzi a saját teste tűrőképességét, változékonyságát és alkalmazkodóképességét...
2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5 --> Én (6/6) <ez kimaradt> Alkoholfogyasztásnál a mérték az egyik legfontosabb. Finom, jó dolog a sör, de ugye jóból is megárt a... PeacE !!!
2012. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!