Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van rá esély hogy teherbe...

Van rá esély hogy teherbe esek? Ha igen mit érdemes tenni ellene? 17/L

Figyelt kérdés
Tegnap délután és este is többször szexeltünk a barátommal, minimum 8-10 alkalommal, gumi nélkül, de vigyáztunk hogy ne belém élvezzen, így mindig máshova ment a sperma, de nem tudjuk hogy az előváladéktól lehet-e... ha igen akkor mit szedjek rá? köszönöm a válaszokat és a segítséget :o 17/L

2016. márc. 31. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen szexuális felvilágosítás mellett, hogy az előváladékról csak "úgy tudjuk...", és 17 évesen már szexelsz. Eközben a barátodat titkolnod kell a szüleid előtt. Még csak nem is védekeztek. Aztán a barátod "rád ijeszt" (WTF???) hogy fogamzásgátlót se szedj....


Komolyan, hová lehetne ezt még fokozni?


Kérdésedre, hogy van-e esély hogy teherbe ess: sajnos van. Még sajnosabb, hogy ezt a gyk-n kell megtudnod....

2016. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

8:

Igen arra nem gondolt hogy marad benne, volt hogy letörölte direkt ezért két alkalom között, de benne maradhatott :o és hát a fogamzásgátlásról mondott valamit hogy az is ártalmas, viszont az óvszert se szerette volna, így megegyeztünk abba hogy nem belém élvez :s

9:

Rendben, a gyerek dokival is beszélek még ma, csak ő később rendel :s és háát, néha elment pisilni, így nem mindet pumpálhatta ki, meg néha nem is tűnt már spermának amit láttunk csak előváladéknak, de azért biztos ami biztos :o

2016. márc. 31. 15:13
 13/19 A kérdező kommentje:

11:

A barátomat nem titkolom, csupán azt hogy tegnap szexeltünk másodjára, nem vagyok olyan viszonyba velük hogy erről merjek beszélni velük... ><

és legalább én nem 100 pasival egyszer-egyszer, hanem egyel sokat, azt mondták ez sokkal egészségesebb is :)

2016. márc. 31. 15:17
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt látni nem fogod, ha az előváladékban élő spermium van. Az ondóban sem a spermiumok tömegét látod, hanem magát az ondófolyadékot, ami a vivőközeg. Nyugodtan gondold el, hogy olyan esélyed van a teherbeesésre majdnem, mintha beléd élvezett volna. És igen, a fogamzásgátlónak megvan a veszélye, mivel hormontabletta, de az esemény utáni egy sokkal nagyobb dózisú hormon, ellenben még mindig jobb, mint egy nem kívánt terhesség... viszont hogy ezekhez a gumi óvszer hogy viszonyul? Ami ártalmatlan, és pusztán a fiúnak kényelmi okokból nem smakkol? Hát nekem nem kéne egy olyan barát, aki így "vigyáz" rám.
2016. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ömm igazából csak úgy különböztettem meg hogy átlátszó vagy fehér-e a folyadék :s rájöttem hogy ez nem ilyen könnyű :)

És hát a gumira csak annyit mondott, hogy most anélkül szerette volna, mert kényelmetlen neki mert azzal nem tudja élvezni, még legelőször azzal csináltuk :s

aztán mondta hogy figyel arra hogy ne bennem menjen el, inkább a hasamon vagy bármi jobb :s így igazából megpróbált figyelni, csak ezzel ő se volt tisztában hogy egész nap csináljuk :o

2016. márc. 31. 15:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Elment pisilni? Az ondó és a vizelet nem egy helyről jön! Ez nem garancia!!!
2016. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Huh nah ezzel már nem vagyok tisztában hogy milyen külön utakon utazik a pisi és a sperma de kb ugyanonnan jön ki azt tudom :D

(a doki már felírt rá tablettákat köszönöm mindenkinek) :)

2016. márc. 31. 20:09
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
B+ mekkora hülyék vagytok... Hihetetlen.
2016. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%

Hogy a g-be lehetsz ennyire kiQrt ostoba bmeg???

Isten miért nem úgy teremtette az emberiséget, hogy a fogamzóképesség csak ez bizonyos intelligencia szint esetén legyen működőképes? :((((((((((((((((((((((((((((((((

2016. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!