Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan létezik, hogy minden...

Olyan létezik, hogy minden fülbevalótól begyullad a fülem? Többi lent

Figyelt kérdés
pici korom óta van fülbevalóm. az utóbbi fél évben alig tudok fülbevalót hordani. hozzáteszem, hogy csakis arany fülbevalóm van. ha beteszem, kb 2 nap és begyullad. most két hete nem volt a fülembe semmi, hogy pihentessem, tegnap beletettem, ma már levedzik és fáj. nem akarom hogy beforrjon a lyuk. sosem fogok tudni már fülbevalót hordani? mit tegyek?

2016. márc. 31. 20:53
 1/4 gnoomage ***** válasza:
Vegyél orvosi fémből való fülbevalót és megvan oldva, arra átlagba kevés ember allergiás, így megúszhatod, vagy jöhet a műanyag, stb...
2016. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja a korom elfelejtettem leírni 29/N
2016. márc. 31. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj ki egy ezüstöt, mert annak biztosan van baktericid hatása. Ha az sem használ, akkor esetleg egy nemesacélból vagy orvosi acélból készültet, mert azoknak nem szokott allergén hatása lenni. Ha az sem jó, akkor tudomásul kell venni, hogy az ötvözetek valamilyen összetevőinek valamelyikére allergiás vagy.
2016. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak aranyat használtál, próbálj ki egy orvosi acélt pl. arra szinte senki nem allergiás. Lehet hogy az aranynak valamilyen ötvözetét, adalékát nem bírod. Én se bírom a fülemben az aranyat, kézen viszont nincs gond.
2016. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!