Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Debrecenben gyermek...

Fontos! Debrecenben gyermek nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Összeszedtem valami fertőzést, és ez lenne az első alakalom nőgyógyásznál és eléggé félek.Tudtok olyan helyet mondani ahol kedves az orvos? Fontos lenne.

És ugye oda lehet menni szülő nélkül is? És mennyibe kerülne?



2016. ápr. 4. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan a debrecenit nem tudom sajnos.

14 felett nem kell szülő, 16éves korig mehetsz a gyerek nőgyógyászatra. 6-14ezer ft között van általában egy vizsgálat.

2016. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link] az árak pontosan.

Ezt találtam, ahol van női gyermeknőgyógyász!

2016. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Első: 16 és fél vagyok, de én úgy tudtam 18 éves korig lehet gyerekre menni

2016. ápr. 4. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem 17 évesen nem fogadtak, azt mondták hogy 16 felett sima nőgyógyász lát el. Nem csalódtam amúgy, mondtam hogy még sose voltam és nagyon rendes volt a doki, elmondott mindent!
2016. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, hol voltál?Ez is itt volt debrecenben?

#2 megnéztem amit küldtél és nem rossz, elég barátságos helynek tűnik.Pont holnap rendel az az orvos amelyik gyermeknőgyógyászattal is foglalkozik, és lenne is egy jó időpont amit interneten le lehet foglalni.

De tényleg nagyon nem vagyok otthon ezekben, nem sok az a 10000 egy rendelésért?

Úgy hallottam amúgy hogy a Kenézyben ingyenes de nem tudom...

Tapasztalatokat tudtok írni?

2016. ápr. 4. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, én Pesten voltam több helyen (felhívtam őket, de nem fogadtak).


SZTK-ban valóban ingyenes.

Amúgy a 10es nem sok, reális érte, én végül vidéken voltam ott 6ezer a vizsgálat, a kontroll utána szintén.

2016. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gyerek/tini nőgyógyászatra próbálj menni, már csak azért is mert ott nagy valószínűséggel női orvossal találkozol. És azért az nem annyira ciki, mint egy férfi elötti pucérkodás.
2016. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért azt eléggé furcsállanám, hogy egy 14-15 éves lány bemegy a nőgyógyászhoz, belenyúla farzsebébe vagy akárhová és elővesz 10-15 eFt-t és odaadja az orvos markába...

Tudom hogy elég gátlástalanok, de azért mégis...

Vajon honnan szedte a gyerek a pénzt? .. Ha a szülőtől, akkor az miért nem jött el vele? Ennyire közönyös lenne?

2016. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!