Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha pénteken történt az aktus...

Ha pénteken történt az aktus akkor kedden mar lehetnek jelei terhességnek?

Figyelt kérdés

Keddi napon éreztem hasfájást, hànyingert és alacsony volt a vérnyomásom. Mindez véletlen egybeesés vagy terhesség első jele?

U.i.: a barátom nem ment el bennem de miután elment nem belém azután folytattuk es lehet hogy meg valami kifolyt belőle. Ez okozhat terhességet?


2016. ápr. 5. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár nap után még nincs hányinger.
2016. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak véletlen egybeesés?
2016. ápr. 5. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hét a beágyazódás. Addig semmilyen tünet nincsen.
2016. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A terhességnek ilyenkor még semmi tünete nincs, viszont lehetsz terhes!

Az aktust követő 2 héttel csinálhatsz tesztet reggeli vizeletből, akkor már egész biztosat mutat a teszt.

Csak azt nem értem, ha nem akarsz gyereket, akkor miért nem védekezel, vagy ha már ez történt, akkor miért nem mentél el nőgyógyászhoz és írattál fel 72 órás tablettát?

2016. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az aktus után 14nappal ágyazódik be, addig nem igazán van tünet és a teszt se mutat semmit, mert a beágyazódást követően kezd termelődni a HCG hormon.


Valóban, ha gond egy baba, akkor óvszer vagy tabletta/hüvelygyűrű!

Maradhat spermium a húgycsőben, ami utána simán beléd jut és okozhat terhességet.

2016. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért mert teljesen hülye voltam...
2016. ápr. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!