Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktus után 10 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktus után 10 nappal lehetnek már jelei a terhességnek?

Figyelt kérdés

Tegnap erősen görcsölt a hasam és ma is... azt nem igazán tudom megállapítani, hogy alhasi (menstruációs) vagy pedig inkább gyomorgörcs, mert úgy érzem kisugárzik és egyszer itt érzem, egyszer ott. Lehet ez jele terhességnek? Vagy ez inkább más?

A hányingeres panaszok mikor szoktak először jelentkezni?

Hány nappal az esemény után kapok megbízható eredményt terhességi teszttől?


2012. aug. 26. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tesztet az aktus után 2 héttel kell csinálni mert akkorra termelődik annyi HCG a szervezetedben h kitudja mutatni.

Általában ekkortól jelentkeznek a tünetek. De van 1-2 tünet ami hamarabb is előfordul de ritkábban.


18/L

2012. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
terhességi teszt kb. 1e FT
2012. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ez az egy-két tünet, ami korábban előfordul, az például mi lehet?

terhességit akarok csinálni, de most még nincs értelme szerintem.

2012. aug. 26. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:

mikor volt az együttlétetek?

vérzésed mikor volt ?



18/L

2012. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

augusztus 16. volt az együttlét.

menszeszem pedig aug. 9-én jött meg, és az együttlét napja volt az utolsó napja, még délelőtt volt pár pötty barnásabb.

2012. aug. 26. 13:13
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és védekeztünk gumival, de mégis aggódom, hogy valahogy mégis becsúszott. hallottam már ilyenről.
2012. aug. 26. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:

ciklusod hány nap?

hát... nem vagyok benne biztos, de lehet hogy lehet a tünete.

2012. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha gumival védekeztetek, nem csúszott le, nem szakadt ki, akkor semmi gond nincs :) nem kell a terhességtől félni
2012. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

óh, ettől félek, hogy ez a tünete lehet :(

ciklusom 28-30 nap között szokott lenni, de csak a cypromix szedése miatt szabályos, egyébként nem volt rendszeres sosem. cypromixot viszont még múlt hónapban abbahagytam, meg is lepődtem, hogy most megjött ilyen szabályosan.


utolsó: nem csúszott le és nem szakadt ki, de sötét volt és nem láttam. viszont a párom nem mondta, úgyhogy gyanítom, hogy nem.

2012. aug. 26. 13:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én voltam eddig az összes hozzászóló kivéve a 2.-at! hihi :D


nyugi!

tuti, hogy nem vagy terhes.

ha teljesen meg szeretnéd magad nyugtatni akkor fordulj orvoshoz.

de 100%, hogy nem vagy terhes!



18/L

2012. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!