Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom a menstruációs...

Hogy tudom a menstruációs vérzésemet gyengíteni és a görcsöket csökenteni?

Figyelt kérdés

#Görcs.menstruáció
2016. ápr. 7. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalatom, h a menstruaciot megelozo idoszakban altalaban szekrekedesuk van a noknek. Ez pl. felerositi a panaszokat. Igyekezz elotte valo heten mar olyat enni, ami nem dugit, es hozza sok folyadekot inni. Nekem meg ehhez jon 1-2 algoflex forte...
2016. ápr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A vérzést citrommal lehet gyengíteni de teljesen összekavarja a ciklusod ezalatt azt értem,hogy több ideig fog tartani majd a vérzés és lehet,hogy később jön majd meg.Én is gyengíteni akartam a vérzésem de teljesen összezavarta a ciklusom szóval szerintem csak akkor folyamodj a citromos megoldáshoz,ha valami fontos esemény van pl. valami kirándulás vagy ilyesmi.
2016. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!