Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek szaunáz...

Előfordult már veletek szaunázás közben vagy után ájulás?

Figyelt kérdés
Tavaly kb.a teljes wellnesshétvégénket tönkrevágta hogy elájultam szaunázás után. Szerintetek kell tőle tartanom hogy megismétlődhet? Ja az hozzátartozik hogy a vérnyomásom elég alacsony szokott lenni. Lehet hogy az is közrejátsszott? (21/L)

2016. ápr. 10. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a szaunát takarítani mentem be, mikor még baromi meleg volt, és úgy húztak ki. Nem értem, hogy kapnak ott levegőt mások. :D
2016. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem még nem fordult elő, de megesik. Akár az alacsony vérnyomás, vagy a nem megfelelő folyadékbevitel/táplálkozás miatt is előfordulhat. De akár szív és érrendszeri betegségek is lehetnek a háttérben. Ha többször is előfordul akkor orvost javaslok, ha csak egyszeri eset volt, akkor az több mindentől is lehet.
2016. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!