Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Osztály kirándulásra megyek...

Osztály kirándulásra megyek egy hétre és fűrdőzni is megyünk, pont azon héten kell női beteg legyek Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nöi beteg vagyok szabad vizbe menni? Ha igen akkor mit hasznaljak? Pl: ob, betet

2016. ápr. 12. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Betétet inkább ne, tampont használj.
2016. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogy érted ezt a 'női beteget'?
2016. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Menstruacio
2016. ápr. 12. 16:34
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 kommentelo
2016. ápr. 12. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Betét ne, ha nem akarsz vérfürdőt. :s:D

Csak tampon!!:)

Jó szórakozást!:)

2016. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tampon. A betét látszik a fürdőbugyidban, egyszer már láttam ilyet strandon, hát rém gusztustalan volt. És elvileg minden vízbe menés után ki kellene cserélni a tampont, mert a zsinóron keresztül felmehetnek a bacik.
2016. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha élő vízbe mentek (pl. tó) akkor szerintem ne menj bele. Ha uszodáról van szó, akkor tamponnal esetleg, de inkább a parton töltsd az időd nagy részét. Nem te lennél az első lány, aki az osztálykiránduláson nem fürdőzik...


Arról pedig szokj le, hogy a menstruációt betegségnek hívd. Nem az!!! Ha annak tartod, azzá is válik. Szörnyen hibás ez a megközelítés!

2016. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szépen próbáltam fogalmazni #7
2016. ápr. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!