Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell azt csinálni ha...

Hogyan kell azt csinálni ha azt szeretném hogy előbb betegedjek meg mint ahogy a gyógyszerem elfogyna? Mert pont akkor lennék beteg amikor mennénk nyaralni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivaaan???
2010. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt légyszi fejtsd ki bővebben, mert nem teljesen tiszta. Akkor leszel beteg, ha elfogy a gyógyszered és pont akkor fog elfogyni, amikor nyaralsz? Miért nem íratsz fel egy újabb adagot nyaralás előtt és akkor nem fogy el és nem leszel beteg! Vagy nem lehet? Ne haragudj, de nekem kicsit zavaros.
2010. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem értettétek.Hétfőn fogy el a gyógyszerem és csütörtökön pedig megyünk nyaralni.Valószínű hogy pénteken fogok megbetegedni de én azt szeretném hogy ne betegedjek meg.Nem tudom hogy mit kell tenni ilyen esetben.
2010. aug. 21. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
21:57 vagyok. De miért betegedsz meg, ha elfogy a gyógyszered? Nem gyógyultál még meg? Vagy ez olyan gyógyszer, amit állandóan szedned kell, de nem szedheted folyamatosan és ha nem szeded akkor pár nap múlva rosszabbul leszel? Még mindig zavaros, nem értem a kettő között az összefüggést. Ha nem szeretnél a betegségedről beszélni, akkor általánosíts, de kicsit jobban fejtsd ki, hogy miről van szó.
2010. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez vagy kamu vagy én vagyok annyira hülye hogy még mindig nem értem. Milyen betegség? És miért pont pénteken fogsz megbetegedni? És miért nem iratsz fel ujabbat?
2010. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem, nyugodtan leírhatnád, hogy menzesz...


ne hagy szünetet a két levél közt és akkor kimarad ;) de ez benne van a betegtájékoztatóban is

2010. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem tudtam hogy az is bele van írva a tájékoztatóba.Tehát akkor szedjem folyamatosan és akkor most nem fog megjönni csak a következő hónapban.Nem rég óta szedem azért nem tudtam.Bocsi ha nem volt érthető.
2010. aug. 21. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért nem lehetet azt irni hogy megfog jönni? Még jo hogy igy nem érti meg az ember..
2010. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, szedd folyamatosan...de ilyet csak nagyon ritkán lehet csinálni, max 1,5 évente egyszer .---
2010. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22:17 vagyok. Hát nekem sose esett volna le, hogy miről van szó. Hiába, meglátszik, hogy pasi vagyok. Igaz több éve van barátnőm ,de ilyen burkolt körülírásból sose jöttem volna rá, hogy miről van szó...
2010. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!