Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tudna írni nekem hogy neki...

Ki tudna írni nekem hogy neki mikor jött meg először? Első reakció? Vártátok már? Hol voltatok? Anyukátoknak hogy mondtátok meg?

Figyelt kérdés
thanks! :D

2016. ápr. 13. 19:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
lécci! írjatok
2016. ápr. 13. 19:19
 2/17 anonim ***** válasza:
12 évesen, 6. osztályos voltam . :) Már vártam, fel voltam rá készülve, mert pár lány már menstruált az osztályban. Először nem voltam biztos benne ez az, mert nem volt tiszta vér, hanem alvadt. Én pont otthon voltam és emlékszem, hog törit tanultam, iszonyatosan görcsölt a hasam. Anyának egyből elmondtam és segített. Úgy látom esetleg félsz tőle, de nem kell.Ez egy természetes dolog. Sajnos a női lét vele járója. Ha megjön fogd fel úgy, hogy "nagylány" lettél. Anyukáddal beszéld meg nyugodtan. Seígteni fog, akár előre is, hogy mit hogyan csinálj. Ha megnyugtat, próbáld ki, hogy kell egészségügyi betétet használni!
2016. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam! :) És anyukámmal is beszéltem- :)
2016. ápr. 13. 19:43
 4/17 anonim válasza:
6. -os voltam, pont Karácsony volt. És eleinte elég nagy mennyiségben jött meg (ha érted hogy gondolom), de aztán már nem volt utána annyira vészes, szóval nem mindig igaz, hogy először nem annyira jön meg.Azt hogy hogyan mondtam el nem tudom, de már számítottunk rá, szóval nem volt nehéz.Nem kell félni, odamész, hogy anya, nagylány lettem, vagy ilyesmi, és mosolyogni fog , majd elmondja mit csinálj. :)
2016. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2002 november 27, és 11 éves voltam, ötödiket. A suliban jött meg pecsételős vérzéssel, folyással keveredve. Csak néztem és nagyon megijedtem. Hazamentem majd este mikor mesét néztem, éreztem hogy folyik belőlem valami, gyorsan mentem a wc-re és hát ez menstruáció volt már. Kiabáltam anyámnak, hogy jöjjön, jött is, megmutattam neki a bugyimat. Ő nagyon megörült és szétkürtölte hogy nagylány lettem. Én nagyon nem örültem neki, mert korainak tartottam, lehet most már nem az, de akkor annak számított, én voltam az osztályban az első. Kaptam betétet, és egész este sírtam és fiú akartam lenni.
2016. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mêg írhattok
2016. ápr. 14. 05:59
 7/17 anonim ***** válasza:

Eloszoris anyukaddal meg azelott beszelj errol h megjon. Tud meselni, tanacsokat adni, rengeteget dob majd a kapcsolatotokon. Orulni fog h vele beszeled meg. Keves anya tapasztalja sajnos.h a lanya vele beszeli ezeket meg..es nem massal! :)

Nekem 13èvesen jott meg majdnem 14 voltam (par honap ) osztalykirandulas elotti napon jott meg, gondolhatod milyen volt, fajt a pocim, folyton mosdot keresten feltem h atazok.. ket napos kirandulas volt! Persze egyszer sem aztan at. A nacimon sem utott at h betet van , igy visszanezve butus voltam h aggodtam. Elso nap fajt kicsit a pocakom mert sokat setaltunk.de ennyi...:)

2016. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam, nem vártam, és eléggé frászt kaptam, mikor láttam, hogy csurom vér a bugyim. :D

Anyának sehogy - már nem élt akkor -, apa viszont örült neki, és megmutatta, hol tartotta anya a betéteket.

2016. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
A 13. Születésnapomon jött meg először.Tele volt a ház rokonokkal. Elmentem pisilni és akkor vettem észre hogy véres a papír. Egyből szóltam anyának,hát jobban örült neki mint én. Aztán ott hagyott a wc-n, kiszaladt és elujságolta az egész rokonságnak. Zárásképpen pedig elküldte apámat tamponért.
2016. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
63%
12 éves vagyok és 3 hónapja jott meg....elso reakcióm háát én ugy voltam vele hogy egyszer úgyis meg kellett volna neki jonni :D épp a nagymamámnál voltam és hát nem kellett elmondanom mert o megelozott :D
2016. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!