Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba valaki?

Hüvelygomba valaki?

Figyelt kérdés
Pár napja égető,viszkető érzést érzek , enyhe "túrós" folyással, neten utána néztem, valószínű hüvelygombám van , amit Canesten kombival kezelek a 3db kúpnál tartok de javulást nem vettem észre, az lenne a kérdésem hogy vegyek még egy Canestent vagy próbálkozzak erősebb gyógyszerrel és ha igen , akkor mivel? Nőgyógyász javasolt ilyenkor ?? Csak mert szerintem ugyan azt mondaná hogy vegyek ilyen gombaölő szereket és feleslegesen nem dobok ki rá pénzt (magán orvosom van )
2016. ápr. 17. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hú, de kinyalnálak...
2016. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miéért nem mész dokihoz? Nem csak a Canesten létezik.
2016. ápr. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Canetsen a legenyhébb gombaölő kb, arról nem is beszélve, hogy helyi hatású, tehát a már szervezetbe bejutott gombát nem öli meg. Arra ír az orvos valamilyen szájon át szedhető kapszulát (Fluconer, Dermyc, Orungal vagy hasonló), illetve cukorszegény diétát javasol majd. Érdemes elmenni, mivel súlyos gondokat is okozhat. Nekem 2 évig volt kiirthatatlan gombám, szóval a helyedben nem szórakoznék azon, menjek-e dokihoz vagy sem.
2016. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A canestent mindenki szedi h kell, ha nem. Nem csoda, ha rezisztenssé válnak az élősködők, gombák, bacik. Csak Menj dokihoz, lehet, h nem is gomba.
2016. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!