Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó mensi, mit kezdjek...

Állandó mensi, mit kezdjek vele itthon?

Figyelt kérdés

Nem áll el a menstruációm, már több hete.

Nem megyek orvoshoz mert rettegek tőle, milyen más ötletetek van? Gyógynövény, vény nélküli gyógyszer, bármi más?


2016. ápr. 17. 14:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Már csak azért is menj el nőgyógyásztatra, mert ott tudnak neked adni gyógyszert -
2016. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
52%
Ja meg nem ártana csináltatni labort - de oda is csak orvos tud beutalni, mindenképp menj el a jövő héten - csak jobb lesz utána, ha kapsz gyógyszert
2016. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Végre egy hasznos válasz, 6-os. Beszerzem ezeket a tablettákat, remélem segít nekem is.


Orvoshoz azért nem megyek mert nekem a vizsgálat iszonyatosan fájdalmas. De tudom hogy senki nem érti meg mert másoknak sose fáj ahogy hallottam.

30 vagyok egyébként.

2016. ápr. 17. 15:28
 14/29 anonim ***** válasza:

De ha elmész nőgyógyászatra és mondod, hogy nem akarsz most vizsgálatot, akkor nem vizsgálnak meg olyan állapotban-

Viszont a Norcolut meg vényköteles azt nem tudod vény nélkül a gyógyszertárban kiváltani (csak onnan tudom mert én is szedtem, de nekem a dokim felírta)

2016. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Esetleg vas tablettára is szükséged lehet
2016. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?

Ja és házidokihoz nem menj mert nem írja fel a nőgyógyászati gyógyszert (legalábbis az enyém nem írta fel)

2016. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%
Ajánljunk jó orvost?
2016. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
Ne is haragudj, de 30 évesen hogy lehet ennyi eszed, hogy vérzel már több hete, és fel sem merül az orvos gondolata? És ha valami nagyobb baj történt oda bent? Senki nem tudhatja hogy mi bajod! MENJ EL DOKIHOZ!
2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

A vizsgálattól fél - de nem mindenki vizsgálná meg, ha

nem akarja, viszont a gyógyszer miatt el kéne mennie mert nem fogják kiadni neki a patikában a vénykötelest vény nélkül (azt meg csak szakdoki tud adni)

2016. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én keresnék magamnak női magándokit, aki jó (ha már ennyire fél) (mondjuk én is féltem de kerestem magamnak olyan dokit, aki normális) meg felírja a receptet - én sem hagytam magam először megvizsgálni de legalább kaptam gyógyszert
2016. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!