Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó mensi, mit kezdjek...

Állandó mensi, mit kezdjek vele itthon?

Figyelt kérdés

Nem áll el a menstruációm, már több hete.

Nem megyek orvoshoz mert rettegek tőle, milyen más ötletetek van? Gyógynövény, vény nélküli gyógyszer, bármi más?


2016. ápr. 17. 14:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
4%

Én meg üzenem neked 6-os, hogy nem ez volt az egyetlen "banális" nőgyógyászati gond az életemben, de azt már inkább le sem írom mert a végén még a kis naiv banális agyacskáddal halottnak titulálsz (képzeld el, létezik olyan, hogy a legnagyobb méretű tanpon 3 perc alatt átázik, és hogy tenyér méretű cafatok jönnek ki belőled) pedig ha hiszed ha nem, egészséges vagyok :)


Elhiszem hogy izgalmas ez a "ahalálküszöbénvanakérdező" és jó ezen pörögni, meg ijesztgetni a másikat, de hidd el nekem, hogy nem fog belehalni a kérdező, mert a vér pótlódik, és el fog múlni neki. Ha meg valami hujjdekomoly baja lenne, nem ez lenne az egyetlen tünete.

2016. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Vagy ha fél egyedül elmenni szakorvoshoz, akkor menjen kísérővel (barátnő, anya)
2016. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21-es: Ha a vér pótlódik szerinted, akkor hogyan tudnak egyes emberek elvérezni? Mert nekem anyukám járt úgy, hogy nagyon erös lett a menzesze és nem múlt el két hétig, a munkahelyén összeesett, mentövel bevitték, és kiderült, hogy idöközben majdnem elvérzett. NEM pótlodott a vére, hanem szép lassan elfolyt.
2016. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%

Mindenképp érdemes elmenni szakorvoshoz, nem fogják ott megenni - én sem értem miért nem képes valaki elmenni, ha

magától nem javul

2016. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
56%

Meg az okát kéne kideríteni az egésznek- nehogy máskor

is előforduljon - az meg doki nélkül hogyan?

Meg a hormon laborhoz is kell szakorvosi beutaló

2016. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö: menj el orvoshoz - lehetöleg olyanhoz, aki megfelelön tapintatos - vele beszéld meg, hogy mi a gondod a vizsgálattal (félelem), és kérd, hogy a vizsgálatot enyhe altatásban végezze (erre VAN lehetöség, csak a legtöbb orvosnak eszébe sem jut, hogy valaki ennyire retteghet egy vizsgálattól).

Akkor garantáltan nem érzel semmit belöle, és mégsem marad a problémád felderítetlen.

2016. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kell menned orvoshoz. Lehet, hogy gyógykaparást kell csinálni.
2016. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló. Ciszta volt mindket petefészkemben. Legalabb hasi ultrahangra Menj el, ott latszk, ha ciszta. Nem görcsölsz?
2016. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Amikor nekem ilyen gondom volt elmentem az orvosomhoz, ő pedig veadott egy injekciót, amitől hamarosan elapadt a vérzés.
2016. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!