Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már nektek egészségügyi...

Volt már nektek egészségügyi küretetek? Ha volt mi miatt volt, és milyen tünetek miatt kellett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámnak volt, nem akart szünni a menstruációs vérzése, amikor belépett a változó korban.
2010. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétszer volt, mindkét alkalommal erős vérzés miatt kellett eü. küretet csinálni. (Tehát nem terhesség megszakítás miatt.) Nem akart abba maradni a vérzésem, és ez volt az egyetlen megoldás.
2010. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem akar elmúlni a vérzésem,ez megy már hetek óta...ha holnap sem lesz kevesebb,akkor bejelentkezek orvoshoz.És ezt rögtön megcsinálják,vagy van esetleg valami gyógyszer is rá?És használ esetleg a gyógyszer,ha van rá?És fáj a küret?Mennyi ideig tart és bennt kell maradnom?NAGYON FÉLEK......:( :(
2010. ápr. 6. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Van rá gyógyszer, én pl. azt kaptam. De azt, hogy gyógyszert adnak, vagy rögtön műtétet javasolnak csak a vizsgálat alapján döntik el. Mindenképpen menj holnap orvoshoz. Jobbulást!
2010. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokat számít, hány éves vagy. 40 felett akár vizsgálat nélkül is rögtön küretre küldenek, kizárandó az esetleges rosszindulatú elváltozást. Ha az szerencsére nincs, akkor lehet további vizsgálatokat végezni, vagy hormongyógyszerrel kezelni. A műtét egyébként nem fáj, mert elaltatnak és még aznap hazamehetsz. Nekem enyhe vérzészavar (gyenge, de elhúzódó vérzés) miatt csinálták, 42 évesen.
2010. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat-megnyugtattál nagyon :).Nekem is ilyen pont a vérzésem,nem erős,csak hetek óta tart,és nem múlik el.Neked is ilyen volt?Mennyi idő után mentél vele orvoshoz?S Nálad mi okozta,lehet tudni?
2010. ápr. 6. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy éve kezdődött, a menstruációm úgy tűnt, mintha elmúlt volna, de pár nap után újra jelentkezett enyhe vérzés, és ez kétszer megismétlődött. Az orvos meg sem vizsgált, következő héten már mentem az eü kaparásra. Csak annyit talált, hogy meg volt vastagodva a méhnyálkahártya. Majdnem egy évig rendben volt, erre most a legutóbbi ciklusnál ugyanez történt. Megvártam hogy elmúljon, elmentem az orvoshoz, megvizsgált, de nem talált semmi rendellenességet, úgyhogy gyógyszert kaptam a ciklus rendezésére. Majd kiderül, használ-e.
2010. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva múlt el a mensesed,mikor el tudtál menni vele orvoshoz?
2010. ápr. 7. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:
10 napig tartott, 4 napig rendes menstruáció, utána csak pecsételő vérzés, illetve szex utáni kontakt vérzés.
2010. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tegnap 21:10 vagyok. Nekem 22 napig volt meg, én is vártam, hogy elmúljon, de aztán inkább így mentem el orvoshoz. Nem ciki, hogy vérzel, hidd el! Megvizsgált, de mivel nem volt túl erős a vérzésem, elégségesnek találta a gyógyszert. Azonnal elkezdtem szedni és pár nap múlva el is múlt. Ne várj, hogy elmúljon a vérzésed, menj mielőbb orvoshoz!
2010. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!