Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódások után hogyan álltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódások után hogyan álltatok talpra? Hogyan láttátok meg a pozitív dolgokat az életben, ha csak negatív dolgok történtek veletek, pedig ti mindent megtesztek/tettetek annak érdekében, hogy a jót vonzzátok be?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak nálam sokkal nehezebb körülmények között élők, és tudom, hogy az egészség a legfontosabb, és ezek a problémák eltörpülnének, ha vmely családtagom, vagy akár én súlyos betegségben szenvednék, de egyszerűen már 2 hónapja tart ez az állapot, és nem hogy javulna, csak egyre rosszabb lesz. Csak nyugtatóval tudok aludni, feszült és ingerült vagyok a környezetemmel, hiába járok társaságba, az csak addig zökkent ki arra a pár órára, de amint hazaérek visszazuhanok a mélybe. Diplomám és szakmám ellenére 64.190ft-ot keresek, azért is csinálzam meg a diplomát, h emeljék a fizetésem. Mivel tudtam, h több lesz majd a fizetésem, árverés útján nagyon olcsón hozzájutottam egy lakáshoz, amit most törlesztek, de hiába a diploma és a szakmai végzettség, egy forinttal sem emelte a vállalkozó a fizetésemet, arra hivatkozva, h válság van. Ezen kívül 2 hete elpakolt tőlem az élettársam, akivel 2ésfél éve voltunk együtt jóban rosszban, szerelemben jelzem, ezen kívül eltört a lábam, amiből mivel dolgoznom kellett (mert nincs táppénzem sem) nem jól forrt össze a csont, és most sántikálva járok 27 évesen, valószínűleg életem végéig. Szóval se azért nincs kedvem felkelni, h munkába menjek, ahova 4 év tanulmányi szerződés köt még, hazajönni azért nincs kedvem, mert nincs kihez, még akkor is ha párom keres, meg azt mondja szeret, ha egyszer megtette ezt velem, megtenné újra ha probléma lép be az életünkbe, egy szóval se éjjelem se nappalom. Aki volt már hasonló szituban, könyörgöm segítsen, hogyan lássam pozitívan, hogyan érjem el, h megbecsüljenek, hogy nézzenek valamibe, akár a főnököm, akár a párom? Azt hittem mindent megtettem érte, hogy legyek valaki, de maradtam még egy kisebb darab senki, mint aki eddig voltam......

2013. nov. 7. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jót tenne neked néhány alkalom pszichológusnál. nem hinném, hogy itt bárki majd valami olyan üdítő dolgot mond, amitől egy csapásra jobban leszel. mi a véleményed?
2013. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jelenleg sajnos arra sincs pénzem, h túléljem a mindennapokat ebből a keresetből, nem hogy szakmai segítségre... pedig már én is gondoltam rá, h az tudna segíteni...
2013. nov. 7. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm. Kozel sem egyenerteku, de ereztem mar hasonlot. Suliban szarul teljesitettem, munkahelyen is rezgett a lec alattam. A fiu, akiert en barmit megtettem volna, nem tett semmit. A legjobb baratnom hatat forditott, ugy ereztem semmire nem vagyok jo, nem vagyok nelkulozhetetlen. Ja, es ezek melle orias meretu onbizalomhiannyal rendelkeztem.

Majd egyszer, mikor gondolkoztam, feltettem a kerdest, hogy na es? Igy jobban leszek?? Elhataroztam, hogy jo kedvu leszek… a sracot kizartam az eletembol, szepnek ereztem magam, akinek nem kellek, leszartam. Boldog voltam.

Most mar a suli is jol megy, munka is, baratnommel is megbeszeltem, szepnek is erzem magam… minden elhatarozas kerdese.

A labadat sajnalom. 4 eves munkaszerzodes van? Mi van akkor, ha elotte felmondod? Lehet jobb lenne egy sima bolti allas ideiglenesen, nem? Ne degradald le magad ennyire, hogy diplomaval a szarert dolgozol.

Ha a munkat nem birod, mondj fel… komolyan, pár honap birhato, de 4 ev…

Elettarsaddal beszeld meg… aztan, ha ugy alakul dobd ki. Dobj ki mindent es mindenkit, aki nem kell az eletedbe.

Lehet konnyen pofazok bele az eletedbe, foleg, hogy sokkal fiatalabb vagyok, es nem tudom, hogy Te mit erzel… de ha valami nem jo, az kihat az egesz eletedre. Legyen az munka, vagy parkapcsolat…

Szedd ossze magad, eros vagy, es ugyes…!!!

2013. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy, erőt ad, h Te is túltudtál lépni, meg tudtad csinálni. Remélem én is leszek ilyen erős... Köszönöm!
2013. nov. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!