Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok a gyógynövényekk...

Tapasztalatok a gyógynövényekkel való mellnagyobbításról valakinek?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a mellnagyobbító méregdrága"étrendkieg" kapszulák,amikben hormonstimuláló(ösztrogén) hatású gyógynövények vannak. Pl jam gyökér, édeskömény, görög széna, petrezselyem, barnamoszat, anygalgyökér, damiána stb.. Más független oldalon is találtam cikket, ahol ezt a stimulációt taglalják, viszont AntalVali nagyon lehúzza ezeket a növényeket, egyenesen mérgezőnek és rákkeltőnek minősíti. Nem kapszulát vásárolnék, szimplán főzeteket készítenék,innék, de elbizonytalanodtam :) nagyon érdekelne személyes tapasztalat akár pozitív akár negatív, más egészségügyi hatásai is ezeknek a növényeknek.

#gyógynövény #nagyobbítás #hormon #ösztrogén #mellnövelés #gyögynövények #hormonstimuláció
2016. ápr. 26. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Csalánnal csapkodni a kivánt méret eléréséig.
2016. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ösztrogén-dominanciát is okozhatnak, szóval nem a legjobb ezekkel kísérletezni, mert nehéz után visszaállítani a rendet. [link]
2016. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. Antalvali az egyik legnagyobb 0, én senki helyében nem olvasnám amit összehord.

2. A gyógynövényekkel is vigyázni kell, mivel ugyanolyan hatóanyagot tartalmaz, mint a gyógyszerek ( sok gyógyszerhatóanyagot is ezekből szintetizálnak) viszont nincs olyan pontos betegtájékoztató hozzájuk, valamint egy növényben nincsenek elkülönítve a hatóanyagok, tehát egy növényben többféle hatóanyag is lehet,amelyek különböző dolgokra hatnak. (mellékhatás)

3. ha ez tényleg működne, akkor nem lenne ennyi lány, aki nem elégedett a mellméretével.

Én egy jó szivacsos melltartót javaslok, és ha később sem sikerül megbarátkozni vele, akkor szilikon.

De abszolút át tudom érezni a problémádat, viszont az is biztos hogy engem az alig A kosaras méretem sosem akadályozott meg a párkeresésben.

2016. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!