Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet annak az oka ha...

Mi lehet annak az oka ha folyamatosan (mindennap) folyádom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal már lassan egy éve szeretkezünk. Voltak problémáink hogy óvszer mélkül szeretkeztünk, és ezért mindkettőnkön jelentkeztek a gombás fertőzés tünetei. Én használtam kúpot, ő meg krémet. De nekem folyamatosan van sárgás, valamikor több, valamikor kevesebb folyásom. Minden egyes nap használok tisztasági betétet. Nem rég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Nőgyógyászhoz is elszeretnék menni, csak előbb a ti "ötleteikre" lennék kíváncsi.
2016. ápr. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamennyi, leginkább áttetsző folyás normális, nem betegség, a hüvely így tisztul. Ha nem viszket, nem csíp, nincs valami nagyon fura színe és nem büdös akkor rendben van. Bár nekem olyan is volt, hogy éppen a tisztasági betétektől lett szaga, emiatt tértem át a normál pamutbugyira (nem tanga), betét nélkül, azóta nincs vele gond.
2016. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van kb minden nap a hüvelygyűrű mellett, fehéres-átlátszó, nagyon ritkán picit sárgás, de nagyon halványan (bár inkább csak a nap végére, de nincs gond, voltam kenetvételen, semmi, a levegőn színeződhet).

Viszont ha most kezdted a gyógyszert okozhat hüvelygombát ha hajlamos vagy rá kicsit is, szóval a dokival csináltass vizsgálatot erre.

Tabletta mellett alig volt folyásom, de hüvelyszárazságom is lett tőle, szóval azóta jobban vagyok mióta van, inkább legyen mint ne.

2016. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem most kezdődött kb. több mint féléve elején kevésbé volt néha elmúlt. De most folyamatosan van, valamikor csak nap végére ( de az nagyon ritkán van). Néha viszket, enyhén büdös, sárgás. Canesten kúpot használtam eddig. De most kipróbáltam egy új márkát de az nem múlasztotta el.
2016. máj. 2. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont akkor valószínű hogy fertőzés inkább vagy kevert gomba. Azokra nem hatnak a bolti dolgok.
2016. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!