Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális, az hogy...

Mennyire normális, az hogy 40-50 napra jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Kicsit soknak találom, most is 14 napot késik. Egyszer megjött 21 napra is, de leginkább 45 nap szokott lenni. Be kellett volna állnia, mert 21 éves vagyok már.
2016. máj. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban már nem normális, menj orvoshoz, hogy ellenőrizze és szabályozza a hormonháztartásodat.
2016. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulsuly, esetleg pajzsmirigyproblema van-e?
2016. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, nincs rajtam felesleg sem, szerintem. Arról sem tudok, hogy lenne gond a pajzsmiriggyel. Mindig összevissza van, volt, hogy több, mint 20 napot késett vagy kimaradt egy. Ezért jó lenne gyógyszert felíratni?
2016. máj. 5. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Panzsmirigygond pedig lehetséges persze csak lehetseges

Menj el mindenképpen orvoshoz majd o megmondja van e pajzsmirigy gondod vagy gyulladás ciszta stb

Nekem ciszta miatt volt h késett kimaradt stb :)

2016. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a gyogyszer helyre tette! Már elso honaptol kezdve! Velgynt szedek, az utolso 4 feher szemu es amikor beveszem az utolso szemet masnap reggel mindog megjon! (Mindig reggel jon meg 7 es fel 8 kozott)
2016. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó. A gyógyszer nem teszi helyre, csak elfedi. Ha abbahagyod, ugyanolyan szar lesz a ciklusod. Egy jó endokrinológust kellene felkeresni.
2016. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha lehet bogyókat ne szedjél. Tapasztalatból mondom. Nekem sosem jött meg normális időben, hol késett,hol kimaradt. Doki irt fel fogamzásgátlót, ránézéses "vizsgálattal" most annak "élvezem" a mellékhatásait.
2016. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen mellekhatasait ha szabad erdeklodni ? :/
2016. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!