Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy győzzem meg anyát hogy...

Hogy győzzem meg anyát hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés

50 éves. Összesen 4 terhessége volt, amiből 2 baba meghalt sajnos. Legkorábbi 20 évesen, legkésőbbi 27 évesen szült.

Na azóta nem is volt nőgyógyásznál. Most késik a menstruációja egy ideje, lehet hogy a klimax okozza.

Most derült ki egyik ismerőséről hogy rosszindulatú daganat van a méhében.

Nem akar orvoshoz menni, mert fél hogy kiderül valami. De ha beteg akkor mindenképp beteg, de lehet tudnának segíteni rajta még időben ha valami problémája lenne.


Eddig bármit mondtam neki, nem használt.



2016. máj. 6. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Vidéken laktok, igaz? Nagyon sok ilyen nőre (férfira is) jellemző ez a fajta viselkedés. Hagyd békén, ne nyaggasd.
2016. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapestieknek minden vidék. De amúgy 70ezres népességű megyeszékhelyen élünk. Aggódom érte és nem szeretném hogy amiatt legyen baja hogy nem vették észre időben mondjuk.
2016. máj. 6. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy fél, de fel kell fognia, hogy ha valami komoly baja van, akkor sokkal jobban jár, ha időben veszik észre és kezelik. Az egyik osztálytársam szintén klimaxos korban lévő anyukáját nemrég műtötték rosszindulatú daganattal a méhében, már jól van.
2016. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt mondtam neki. De nem győzte meg. Bár ez a daganat hír most úgy látom megrázta egy kicsit. :(

Nem szeretném hogy baja legyen.

2016. máj. 6. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha késik a menzesze, akkor az tuti nem rák, azzal sok egyéb más panasza lenne, szerintem inkább kezd klimaxolni és ilyenkor már rendszertelenné válik a ciklus, anyukámnak is 50 éves korában maradt el.
2016. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is műtöttek jóindulatú méhdaganattal. Előtte 9 évig nem jártam nőgyógyászhoz. Azelőtt jártam. Hol kellene nőgyógyász?
2016. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!