Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi a bajom?

Vajon mi a bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap óta fáj a hasam, a császármetszésem és a köldököm között. Éjszaka is be kellett vennem egy cataflamot, hogy ne fájjon. Nehezem megy a szellentés. Most kicsit balról érzem, de most néha nyilal( gondolom a fájdalom csillapìtó miatt). Étvágyam jó. De nem volt székletem.
2016. máj. 8. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltétlen menj vele orvoshoz !!!!!! Holnap azonnal!! Nem írom le miert ne haragudj csak menj el dokihoz

Jobbulást !!

2016. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szélgörcs is lehet,nekem ugyan ez van már most pár napja.Én antibiotkumot szedtem,arra fogom attól lehet.remélem:)
2016. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt széklet. A szelek is beindultak, de továbbra is fájdogál. A méhem v. H.hólyagom... Csak eldönteni nem tudom...
2016. máj. 9. 07:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál.. Diagnózis: n beteg... Külömben is hallott már az öngyógyìtásról? Bevallom leesett az állam. Azért az két nap iszonyatosan fájt a hasam... Mára már a köldököm felett is.. De már elviselhető.
2016. máj. 11. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az az n beteg?Nekem is tegnap nagyon görcsölt,ma már csak fáj,egészsen lent a szeméremdombnál.
2016. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!