Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők ti hány éves...

Lányok/Nők ti hány éves korotokban voltatok legelőször nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Ill. Milyen volt az első ilyen tapasztalatotok? Nagyon kínos volt? Azért kérdezem mert én 21 éves vagyok és még nem voltam. Nemtudom miért de nem éreztem szükségesnek, soha nem voltam rosszul, nem éreztem magam betegnek sohasem, sőt, még eddig fogamzásgátlót sem kellet szednem, úgyhogy még nem jutottam el. Gondolom ez majd idővel elkerülhetetlen lesz és szeretném tudni hogy mire számíthatok. Nagy lecseszést kapnék hogy eddig még nem voltam? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 9. 10:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Aszt el felejtetem hogy a menstruációm is mindig pontos volt, elviselhetó fájdalmakkal.
2016. máj. 9. 10:16
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már élsz szexuális életet, akkor évente kellene járni rákszűrésre. Én 15 éves korom körül voltam először, mert 2 évig nem jött meg a mensim. Plusz néha volt gombám, meg fogamzásgátlót is szedek, szóval már voltam párszor. Abszolút nem kellemetlen, nem is ciki. Nyilván az elsőnél izgultam, de az a tapasztalatom, hogy jobb még fiatalon túlesni rajta, mert akkor az ember hamarabb hozzászokik, és 21 évesen már nem ciki, hanem alap dolog lesz.

19L

2016. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, és fogamzásgátlót akartam feliratni. Nem volt semmi gond. Kezdetben évekig női nőgyógyászhoz voltam csak hajlandó elmenni, de most már férfihoz is. Nem volt kínos, megszokja az ember.Főleg ha valamilyen panaszom volt pl nagyon viszkettem akkor megváltás volt dokihoz menni, mert tudtam hogy amit felír használni fog és jobb lesz.
2016. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze már élek nemi életet 16 éves korom óta és úgy alakult hogy azóta együtt is vagyunk, mind a ketten egészségesek, lehet ez is rá tett arra hogy még nem voltam, csak egyetlen partnerem volt.
2016. máj. 9. 10:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán 15-16 éves voltam. Nem is tudom. Gáz volt az egész, ráadásul a szűz lányokat végbélen keresztül vizsgálják ugye... mondjuk nem is tudom, mit éreztem volna, ha vaginális vizsgálatot akar csinálni az orvos :o


Amúgy a doki egy tündéri fiatal orvos volt, most már 20 éve járok hozzá, csakis hozzá.

2016. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én anno 17 évesen voltam először,csak egy normál vizsgálat+gyógyszer miatt,számomra nem volt kínos,hamar megvizsgált,és túl estem rajta. Egyébként,egyáltalán nem biztos,hogy le fog cseszni a doki,hisz elvégre a te dolgod,hogy elmész e. Én nekem annyit mondott,hogy jó lett volna,ha akkor megyek először amikor elkezdtem menstruálni,de hát erre 13 évesen nem gondoltam :D. (Most 24 éves vagyok)
2016. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem szűzként sose végbélen keresztül vizsgáltak. 😓 Nem nyúlt fel a doki, csak ránézett.



Viszont kérdező, tényleg el kellene menned dokihoz, ha már régóta élsz nemi életet, mert onnantól kezdve évente kellene rákszűrésre járni!

2016. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
13 amikor megjött fel évente ellenőrzésre egy évente rákszűrésre es jó is volt mert megláttak a baj elejét :)
2016. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Jézusom 13 évesen mentél nőgyógyászhoz?


A szexuális élet megkezdésekor vagy ha így gondolod valami nincs rendben kell elmenni!

18 voltam amikor elmentem.

2016. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi az hogy jezusom 13evesen?????

Gyereknogyogyaszok is leteznek kepzeld!!! Es nagyon is jo h elmentem 15 eves koromig 7-12havonta egyszer , mert alapbol problemas voltam nagyon menzesz ugyileg meg rengeteget fajt a hasam, P3 as eredmenyem lett 15evesen a rakszuresen... ha akkor nem veszik eszre nem itt potyognek..De igen uristeen 13evesen orvoshoz mertem menni... tejoeg....:S

2016. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!