Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők ti hány éves...

Lányok/Nők ti hány éves korotokban voltatok legelőször nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Ill. Milyen volt az első ilyen tapasztalatotok? Nagyon kínos volt? Azért kérdezem mert én 21 éves vagyok és még nem voltam. Nemtudom miért de nem éreztem szükségesnek, soha nem voltam rosszul, nem éreztem magam betegnek sohasem, sőt, még eddig fogamzásgátlót sem kellet szednem, úgyhogy még nem jutottam el. Gondolom ez majd idővel elkerülhetetlen lesz és szeretném tudni hogy mire számíthatok. Nagy lecseszést kapnék hogy eddig még nem voltam? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 9. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

Az elég szomorú ha 13 évesen félévente oda járkáltál és 2 évbe telt hogy eredmény legyen.Sőt ha 2 évbe telt az szégyen az orvosra nézve.


Rákszűrést még elvileg ha nem vagy szűz akkor végeznek,így ha 15 évesen rákszűrésre jártál mert nem voltál szűz arra túl jó véleményt nem tudok mondani.

2016. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
És elsőre nem írtad hogy problémák miatt jártál orvoshoz,de elvileg van hasi uh,így számomra továbbra is úristen hogy ott matasanak 13 évesen és 2 év mire eredmény lesz
2016. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!